Podpora

Open search

Problém se Samsung Cloud + galerie

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj,

nedaří se mi zprovozni zálohování galerie do Cloudu. Poslední fotky na cloud co se synchronizovaly jsou z ledna a zbytek fotek prostě nejde uploadovat. Pro sichr jsem odinstaloval Google Fotky abych neměl 2 aplikace na zálohu. Samsung Cloud mam nejnovější verzi. Co jsem zatím zkoušel:

• Smazat účet samsung a znovu se přihlásit
  • smazat data + cache S.Cloud
  • vypnout zapnout synchronizaci
  • přepnout i na používání dat
  • odškrtnout a zaškrtnout některé alba
  • restartovat telefon

Sync. proběhne hrozně rychle a nic se neuploaduje. Už nevím co s tím mám dělat. Místa na cloudu mám dost.

Za jakýkoli tip budu vděčný.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Díky za pomoc. Nakonec jsem to zprovoznil. Odhlásil jsem se ze Samsung účtu -> smazal data Samsung cloud app -> restartoval tel -> přihlásil se do Samsung účtu.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Superuser I
Superuser I

Zkus ty fotky překopírovat někam jinam a pak zase vrátit. Jestli si ta apka z nějakého důvodu nemyslí, že už jsou zálohované...?

Ale osobně jsem přešel na OneDrive, přijde mně funkčnější, a když si nainstaluješ Outlook, máš na 2 roky 100GB zdarma, a to je už celkem pohoda (já ted amám 1TB v rámci Office365, ale kdo to nemá, tak 100GB asi ocení)

Apprentice

Díky za pomoc. Nakonec jsem to zprovoznil. Odhlásil jsem se ze Samsung účtu -> smazal data Samsung cloud app -> restartoval tel -> přihlásil se do Samsung účtu.

Autoři s nejvíce přijatými like