Podpora

Open search

Problém s vlastním tonem zpráv

Apprentice

Po nastavení vlastního oznamovacího zvuku u kontaktu  se během 2-3 dnů opět nastaví původní zvuk pro zprávy.Tudíž nemohu používat konkrétní zvuk pro jednotlivé kontakty. Restart ani nastavení do továrního nastavení nepomáhá.Co s tím?

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Navigator

Neobnovuješ data ze zálohy po továrku? Zní to, jakoby to způsobovala nějaká aplikace.

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
Apprentice
Neobnovuji,nastavuji bez obnovy zálohy.
Voyager

Možná bych zkusil hodit ten ton do složky Notifications ve vestavěné paměti aby byl přímo v této složce kde telefon vlastní tony vyhledává.

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Apprentice

Tak jsem zjistil,pokud si nastavím vlastní tón ke kontaktu ,tak bude funkční ,ale jen do té doby než sms vymažu.Potom se ihned nastaví původní tón.Co s tím? Jediné řešení je neodmazávat sms.Nebo někdo poradí?

Navigator

Tón nastavuješ totiž pro konverzaci, ne pro kontakt. Pro kontakt jde nastavit pouze vyzváněcí tón telefonu.
Když tedy smažeš konverzaci s nastaveným tónem, při příchodu další sms se založí nová konverzace a nastaví se defaultní tón.

Apprentice

Dík za info.Během včerejška a dneska jsem si to ověřil na  mobilech A8 a S9.Opravdu to tak je.Takže není problém v mobilu,za což  jsem rád.Ale strávil jsem spoustu času než jsem to zjistil -opakovaně tovární nastavení,volání do Samsung poradny  a nakonec mi bylo doporučeno jako řešení přehrání softweru a reklamace mobilu.Jen nevím,proč není možné ke kontaktu nastavit vlastní tón jako dříve.Toto řešení Samsungu se mi nelíbí,tím spíše u mobilu této cenové kategorie.Lze to nějak vyřešit,aby po vymazání sms zůstal stejný tón?

Navigator

Myslím, že je to vlastnost přímo Androidu, kde se o doručení a notifikace stará aplikace pro zprávy, která pouze přes oprávnění nahlíží do kontaktů. Nastavení tónů by tedy musela podporovat přímo aplikace pro zprávy. Můžeš zkusit např. aplikaci Zprávy přímo od Googlu, ale myslím, že to bude to stejné.

Autoři s nejvíce přijatými like