Podpora

Open search

Problém registrace do Samsung Members na S9+ 256GB

First Poster

Dobrý den.

Zakoupil jsem přístroj samsung Galaxy s9+ 256gb, bohužel přístroj není možné zaregistovat do samsung members a hlásí že imei je již použito.. Bylo by možné nějak tuto situaci řešit 
3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 3
Superuser II
Superuser II

Napadá mě, jestli nemáte telefon, který někdo do 14 dnů vrátil?

First Poster

To netuším nicméně dle mého názoru by to neměl být problém, dle mě je chyba v aplikaci samsung members, přeci není možné aby můj telefon měl nastavený někdo ve svém účtu... Aplikace samsung members si sama zjišťuje data s telefonu jak imei tak seriove číslo tudíž nechápu jak je možné že priorizuje už nefungující propojení s jiným účtem. Jinak v přístroji mám normálně svůj samsung účet stejně tak i google účet.. Doufal jsem v nějakou radu a podporu od správců tohoto fóra nicméně mi to přijde že to nikdo nechce řešit. Řešil jsem to emailem na asi 3 různé support samsungu plus live chat s premiovou podporou.. No jak vidím tak to až tak prémiová podpora není když nikdo není schopen ohlásit moje zařízení s cizího účtu.. Jsem skalní příznivce samsung a i moje YT streamy vždy hlásali jak je samsung bezkonkurenční společnost ale po této zkušenosti asi zřejmě zkusím štěstí u Apple kde se dá vše řešit ihned a nikoliv měsíc a bez odezvy.. 

Superuser II
Superuser II

Mně trvala odezva 2 dny a zeptal jsem se na doplňující, docela důležitou informaci. Protože pokud by to byl telefon, který už někdo měl, tak ho mohl zaregistrovat na svůj účet. A další věc, prémioná podpora se vztahuje na nové telefony, a to by takový telefon nebyl.

Takže si ujasněme, kde jste ho vlastně koupil a jestli jste opravdu první majitel, pak se můžeme hnout dál. Protože samozřejmě není možné jen tak měnit registraci IMEI na jiný účet, aniž by to ten předchozí odhlásil, to by nebylo pak moc bezpečné, že?

Autoři s nejvíce přijatými like