Wsparcie

Open search

Powiadomienia

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Hej, mam taki problemik i za nic nie mogę tego rozgryźć. Mam problem z aplikacjami do przypomnień. Evernote - nie ma ani paska na ekranie blokady ani dźwięku. Druga Omni notes- jest pasek na ekranie blokady ale brak dźwięku. Trzecia D Notes - działa ok jest pasek na ekranie blokady i dźwięk!  W usatwueniach powiadomień wszystko pozaznaczane chyba co trzeba. O co tu może chodzić, jakieś pomysły? Dodam że dopiero co miałem identyczną sytuację Huawei P20 Pro.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

Zainstalowałem Evernote i dźwięk oraz powiadomienia są standardowo wyłączone. Musisz je aktywować w ustawieniach. Skorzystaj z poniższej instrukcji. Podobne kroki musisz wykonać dla pozostałych aplikacji. Daj znać czy się udało.

Evernote-powiadomienia.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser I
Superuser I

@gomezik, cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Jeżeli uważasz, że moja wiadomość rozwiązała problem to kliknij w przycisk "Zaakceptuj jako rozwiązanie". Pomoże to innym forumowiczom z takim samym problemem szybko dotrzeć do odpowiedzi. Pozdrawiam!

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

Witaj. Powiadomienia są włączone w ustawieniach telefonu? Przejdź do Ustawienia > Powiadomienia i sprawdź czy dla wymienionych aplikacji są włączone dźwięki powiadomień oraz wyskakujące okna na ekranie.

First Poster

Dla tej która działa parwidłowo jest włączone: pokazuj powiadomienia, wskażnik ikon aplikacji, kanał podstawowy (dzwięk i wyskakujące okno). dla drugiej omni notes są inne opcje: pokazuj powiadomienia włączone, zezwalaj na przerwania wł, ekran blokady pokazuj zawartość, dla evernota mam zaznaczone wszystkie opcje wł. a nie działa nic.

Superuser I
Superuser I

Zainstalowałem Evernote i dźwięk oraz powiadomienia są standardowo wyłączone. Musisz je aktywować w ustawieniach. Skorzystaj z poniższej instrukcji. Podobne kroki musisz wykonać dla pozostałych aplikacji. Daj znać czy się udało.

Evernote-powiadomienia.jpg

First Poster

Królu złoty DZIAŁA ! Bardzo dziękuje!

Superuser I
Superuser I

@gomezik, cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Jeżeli uważasz, że moja wiadomość rozwiązała problem to kliknij w przycisk "Zaakceptuj jako rozwiązanie". Pomoże to innym forumowiczom z takim samym problemem szybko dotrzeć do odpowiedzi. Pozdrawiam!

Autorzy z największą liczbą like