Wsparcie

Open search

Powiadomienia, których nie można usunąć...

Legend

Masz wyłączone "wskażniki ikon powiadomień" przy wyłączonym nic nie zrobisz trzeba załączyć 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Nieee, to bez różnicy .. Screenshot_20190324-155831_Settings.jpg

Legend

Pozostaje jeszcze zerowanie preferencji aplik jak to nie pomoże to hart reset jak napisał wyżej @nismo 

Screenshot_20190324-160037_Settings.jpg 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Spróbuję, ale hr nie wchodzi w grę... Będę musiał z tym żyć.
Legend

Jeszcze jedna opcja jak na zdjęciach

Screenshot_20190324-160943_Samsung Experience Home.jpgScreenshot_20190324-160954_Samsung Experience Home.jpg

Explorer
A to ciekawe, ja nie mogę wyłączyć appki Mój sejf
Superuser I
Superuser I

@klodziol,

Ustawienia --> Dostępność --> 3 kropki --> Ukryj powiadom. o stanie

stan.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted
Explorer
Pięknie, pomogło! Dzięki Kamil! Wszędzie patrzyłem, ale nie tam 😉
Superuser I
Superuser I

@kamil40013@vdsl2, a czy u Was pojawiają się powiadomienia po włączeniu funkcji związanych z dostępnością? 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@nismo  Nie mam żadnych powiadomień z apki Mój sejf.

Autorzy z największą liczbą like