Wsparcie

Open search

Powiadomienia, których nie można usunąć...

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Panowie, 

Po aktualizacji do Pie mam problem,  który mnie irytuje... Nie mogę usunąć powiadomień związanych z używaniem migotania ekranu przy wiadomościach... Nawet jest podwójnie, jak na skrinie.Screenshot_20190324-130153_Samsung Experience Home.jpg

Kto zna na to sposób  by ukryć to na stałe ? 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@klodziol,

Ustawienia --> Dostępność --> 3 kropki --> Ukryj powiadom. o stanie

stan.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Udało się usunąć i to z sejfu, poniżej screeny :

20190324_200556.jpg

20190324_200615.jpg

20190324_200627.jpg

31 ODPOW. 31
Legend

Klikasz na Ustaw powiadonienia i wyłączasz te których nie potrzebujesz

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Z "dostępnością" tak nie działa. Można jedynie wyciszyć na 2h....
Legend

Zobacz na zdjęciu wylączyłem dwa

Screenshot_20190324-132645_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

No tak, ale ja piszę,  że to są powiadomienia dotyczące dostępności, a nie różnych aplikacjiScreenshot_20190324-133145_Accessibility.jpg

Superuser I
Superuser I

@klodziol, włączyłem kilka funkcji dotyczących dostępności i na moim telefonie nie pojawiają się żadne dodatkowe powiadomienia czyli podejrzewam, że wystąpił u Ciebie jakiś błąd związany z oprogramowaniem. Czy próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon? Spróbuj również wyłączyć funkcje dostępności a następnie włącz je ponownie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Próbowałem nie raz. Mam tak od początku Pie, po ostatniej aktualizacji mam podwójnie to samo powiadomienie, gdyż jedno jest z "Mój sejf"

Jeżeli Ty tak nie masz to ja nie wiem. Może wina brandu Play....
Superuser I
Superuser I

@klodziol, możliwe też, że wystąpił jakiś nieoczekiwany błąd po aktualizacji oprogramowania i dlatego przez cały czas otrzymujesz te powiadomienia. Podejrzewam, że przywracanie ustawień fabrycznych rozwiąże ten problem, ale warto to zrobić w momencie kiedy wszystkie inne wskazówki zawiodą. Po wykonaniu resetowania nie przywracaj kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy.

Legend

Zobacz jeszcze tu na ekranie blokady

Screenshot_20190324-152641_Settings.jpgScreenshot_20190324-152625_Settings.jpg

Explorer

Mam wyszarzone te opcje. Screenshot_20190324-154409_Settings.jpg

Autorzy z największą liczbą like