Wsparcie

Open search

Pomoc z Wyświetlaczem S9+

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,dziś mój telefon zaczął trochę wariować, gdyż do południa z Telefonem nic złego się nie stało kiedy nagle na ekranie ujawnił mi się zielony pasek na środku ekranu, po chwili telefon zaczął mi snieżyć i migać, raz zostaje sam pasek i nic się nie dzieje a raz wariuje, zrobiłem mu format i nic nie podziałało a ponadto czuje jakby chodził trochę wolniej,proszę o jakieś porady bo mam telefon niecałe 2 miesiące a już mam taki problem który przydażył mi się pierwszy raz 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@SquartOO to nie głupawy komentarz, tylko konkretne pytanie, a że zadane w formie żartobliwej. 

No cóż, może więcej dystansu, i mniej negatywnego nastawienia wobec innych? Będzie łatwiej, zwłaszcza Tobie. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
4 ODPOW. 4
Superuser II
Superuser II

@SquartOO leżał nieużywany i tak sam z siebie? Może dostał słoneczkiem, przegrzał się i "umiera"?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Nie jest to możliwe gdyż pracuje i w tym czasie nie używam telefonu tylko, nie wiem co się stało i pytam o poradę a nie o głupie komentarze więc proszę zachować je dla Siebie i napisać w celu pomocy a nie, tak na przyszłość jeśli coś 😉

Superuser II
Superuser II

@SquartOO to nie głupawy komentarz, tylko konkretne pytanie, a że zadane w formie żartobliwej. 

No cóż, może więcej dystansu, i mniej negatywnego nastawienia wobec innych? Będzie łatwiej, zwłaszcza Tobie. 

Superuser I
Superuser I

@SquartOO, jeżeli resetowanie nie rozwiązało problemu to obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Zgłoś się do najbliższego punktu serwisowego firmy Samsung. Listę wszystkich punktów znajdziesz w tym miejscu.

Autorzy z największą liczbą like