Wsparcie

Open search

Po aktualizacji do androida pie każda gra(aplikacja) którą zainstalowałem działa w 15 fps'ach

ROZWIĄZANE
Explorer

Czy da to się jakoś naprawić czy trzeba kupić nowy telefon

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

@nismo nie chce mi się nic kombinować to zrobie ten hard reset ale z poziomu recovery.

10 ODPOW. 10
Superuser I
Superuser I

@Oskar4004, z pewnością nie jest to normalne zachowanie telefonu. Na początek spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Następnie wyczyść partycję pamięci podręcznej korzystając ze wskazówek podanych w tym wątku wybierając opcję Wipe cache partition. Operacja ta nie usunie żadnych danych z telefonu. Daj znać czy te wskazówki poprawiły działanie gier i aplikacji. Jeżeli nie to będziemy szukać innego rozwiązania.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Obydwa sposoby nie zadziałały.

P.S. Hard reset odpada bo mam zajęte ponad 35  gb pamięci i niechce stracić niczego.

Superuser II
Superuser II

@Oskar4004 nie napisałeś co to za gry. Być może nie wspierają jeszcze Pie. Próbowałeś przeinstalować same gry?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Np. Pokemon Go musiałem odinstalować i zainstalować gre. Dwa dni temu jeszcze działała poprawnie.

Superuser I
Superuser I

@Oskar4004, czy po pononwym zainstalowaniu gra zaczęła działać poprawnie? Jeżeli 35 GB to głównie zdjęcia i filmy to możesz zgrać wszystko na komputer lub wykonać kopię za pomocą komputerowej aplikacji Smart Switch.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Nie. A zdjęć i filmów mam ok 4 gb

Superuser I
Superuser I

@Oskar4004, nie napisałeś czy ponowna instalacja gry rozwiązała problem. Być może będziesz musiał ponownie zainstalować feralne aplikacje. W najgorszym przypadku trzeba będzie przywrócić ustawienia fabryczne.

Explorer

Aplikacje instalowałem po kilka razy

Explorer

@nismo nie chce mi się nic kombinować to zrobie ten hard reset ale z poziomu recovery.

Autorzy z największą liczbą like