Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

First Poster

A po chwili jest tak.WhatsApp Image 2019-04-17 at 20.21.41.jpeg

First Poster
I jest brak powiadomień.
Superuser I
Superuser I

@mariusz190283, dokładnie tak samo jest u mnie. Nie ma możliwości włączenia ikon powiadomień na ekranie AOD po zamknięciu klapki. Powiadomienia są widoczne przez kilka sekund po czym znikają i zostaje sam zegar.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
A to teraz już wszystko jasne. Jeżeli tak jest to znaczy że wszystko w porządku. Wielkie dzięki za pomoc.
First Poster
Podejrzewam, że to wszystko przez ostatnią aktualizację.
Superuser I
Superuser I

@mariusz190283, nie ma sprawy. Z tego co pamiętam to masz rację. W systemie Android Oreo była możliwość pozostawienia powiadomień na ekranie AOD. Samsung zrezygnował z tej funkcji w najnowszej wersji systemu Android Pie.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Dlatego co było na zdjęciach jak zamawiałem czy na filamach na yotube inaczej wyglądało jak dzisiaj co otrzymałem te etui.
Superuser I
Superuser I

@mariusz190283, dokładnie tak. Większość recenzji opisuje etui Clear View Cover na telefonach z systemem Android Oreo.

Autorzy z największą liczbą like