Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Superuser I
Superuser I

@merhewa24, rozumiem. Spróbuj uruchomić telefon w Trybie bezpiecznym i zobacz czy etui zostanie wykryte.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

U mnie sprawa wyszła jasno i klarowanie, po 2 tyg. czekania na odpowiedź z reklamacji, dostałem nowe etui. Widocznie coś musiało być nie tak.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam

Superuser I
Superuser I

@Maciejka, dziękuję za informację zwrotną. Super, że Twoja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie!

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Witam wszystkich. dzisiaj zakupiłem oryginalne etui cover view do samsung s8 nie wiem czy to jest wada pokrowca czy może jakieś ustawienia a mianowicie gdy jest zamknięty pokrowiec ukazuje się godzina oraz data i po ok 3 sekundach gaśnie. Oczywiście jak przyjdzie powiadomienie podświetla się i zaś po ok 3 sekundach gaśnie. Czy to tak ma być? Jak włączę Always On Display pokazuje sie na ekranie godzina ale nie ma żadnych powiadomień jedynie mruga dioda. Z góry dziękuje za pomoc.
Superuser I
Superuser I

@mariusz190283, podaję ustawienia Always On Display dla systemu Android Pie. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Ekran blokady > Always On Display > odznacz opcję Nie pokazuj, gdy etui zamknięte. Następnie w tym samym miejscu wybierz Tryb wyświetlacza i ustaw Zawsze wyświetlaj. Daj znać czy te ustawienia pomogły.

First Poster

Po odznaczeniu nadal wyswietla się ok 3 sekundy a następnie nic sie nie pojawia jest czarno.

Superuser I
Superuser I

@mariusz190283, sprawdziłem na S10+ i u mnie działa prawidłowo tzn. ekran AOD wyświetla się przez cały czas po zamknięciu etui. Na początku posiada inny wygląd a po kilku sekundach zmienia się na inny. Czy masz ustawiony ekran AOD tak jak na poniższym zrzucie?

Screenshot_20190417-195129_Always On Display.jpg

First Poster
Tak mam zrobione i jak zgaśnie ekran z zegarem ukazuje się ten z AOD tyle że nie pokazuje, że jest jakieś powiadomienie tylko mruga dioda.
First Poster

WhatsApp Image 2019-04-17 at 20.13.50(2).jpeg

First Poster

Po zamknieciu klapki mam tak.WhatsApp Image 2019-04-17 at 20.21.41(1).jpeg

Autorzy z największą liczbą like