Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Explorer
Tak czyszczony wielokrotnie telefon, bez oraz z kopią. To czemu wciąż jest wykrywany na Andku 8 oraz S8 z andkiem 9 ?
Superuser I
Superuser I

@Maciejka, skoro etui działa poprawnie w telefonie z poprzednią wersją oprogramowania to niestety nie mam więcej pomysłów. Jest to bardzo dziwna przypadłość. Korzystam z etui Clear View Cover i nie miałem z nim żadnych problemów zarówno w systemie Oreo jak i Pie. Może ktoś inny będzie miał jakieś dodatkowe wskazówki.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer
Dzięki @nismo .
Jest jakaś możliwość uderzenia z tym problemem, gdzieś "wysoko" aby spróbować rozwiązać ten problem ?
Superuser I
Superuser I

@Maciejka, nie za bardzo rozumiem co masz na myśli. Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. Sprawdź jak się zachowuje czujnik zbliżeniowy w trakcie testu. Zerknij do wskazówek z tej wiadomości i daj znać.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer
Jak juz wcześniej wspomnialem, sprawdzilem kazda mozliwosc. Dla pewności zrobiłem to jeszcze raz i 4x PASS otrzymalem. Dalej nie wykrywa Covera.
Superuser I
Superuser I

@Maciejka, u mnie na poprawnie działającym etui wyświetla się tylko 3x PASS. Zerknij do tej wiadomości.

Explorer

Mam tak samo z założonym etui Jak u Ciebie. Dowód poniżej.Screenshot_20190301-225340_HwModuleTest.jpg

Big Cheese

@Maciejka, Czy etui było żałożone podczas aktualizacji telefonu do Android Pie ?

Explorer
Tak @kamil40013
Hotshot

@Maciejka, wow, co za szalona sytuacja. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne bez przywracania kopii zapasowej bo właściwie tylko to jeszcze możesz zrobić po swojej stornie. Zalecam też wipe cache z poziomu recovery mode - tu instrukcja.
Jeśli cover nadal nie zadziała zwróć się do sklepu w celu reklamacji w ramach rękojmi (24 miesiące odpowiedzialności sprzedawcy za sprzedany produkt). Niech wymienią na takie same, działające na Twoim telefonie.

Oczywiście, decyzja o uznaniu rękojmi leży po stornie sklepu, ale wierzę, że staną na wysokości zadania.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED