Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, ciekawe czy będą naprawiać czy wymienią na nowy egzemplarz 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Przyznam szczerze, że jakoś nie mogę wyobrazić sobie naprawy covera.

Zastanawiam się tylko, czy pokrywa nie była za bardzo i za często odchylana na plecki telefonu i nie spowodowało to przerwania taśmy w zawiasie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dzień dobry,

Trochę to trwało, ale po kilku interwencjach u sprzedawcy, który odesłał etui do serwisu w ramach gwarancji otrzymałem odpowiedź że naprawienie mojego produktu nie było możliwe.

Widocznie taki zbieg okoliczności, że przestało działać akurat po aktualizacji do Pie.

Bardzo dziękuję wszystkim za okazaną pomoc i porady. Poznałem kilka rozwiązań na przyszłość.

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, super, że dałeś znać jak się potoczyły losy etui. Czy w związku z tym, że etui było jeszcze na gwarancji to otrzymałeś nowy produkt?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

W sklepie w którym zakupiłem etui oddali mi pieniądze.

Superuser I
Superuser I

@Romanow8., dziękuję za informację zwrotną. W takich sklepach warto robić zakupy 

Explorer

Szkoda że u mnie tak się nie da wyjść z probelmu. 
Telefon kupiony w sklepie samsunga i cover też. Po aktualizacji przestał działać. W sklepie gdzie kupiłem panowie powłączali to co trzeba ale dalej niedziała, przyszła poprawka andka, dalej nie działa... Cover ten jest w 100% sprawny, ponieważ testowałem na S8 z andkiem 9 oraz na S9 z andkiem 8 (działał na obu). Szkoda że sklep samsunga daje 3 miesiace na ten cover... 

Co w takiej sytaucji zrobić, bo strasznie wkurzające jest to ciagłe klikanie klawisza aby odblokować/zablokować.

Superuser I
Superuser I

@Maciejka, czy próbowałeś wykonywać wskazówki opisane w tym wątku? Jeżeli tak to jakie? Skoro etui działa poprawnie na innych telefonach to być może problem leży po stronie telefonu.

Explorer
Tak robiłem jeszcze przed powstaniem tego wątku nawet parę spróbowałem jeszcze raz teraz, bez skutku. Powiem tak...
Kupowane dwa takie same telefony oraz dwa covery LED (niebiski (Mój) oraz szary). Szary działał u mnie bez problemu ale niebieski nie chce na obu po aktualizacji się aktywować. W Sklepie samsunga był test coverów. 3 szare działały, 1 niebieski (ze sklepu) działał a drugi niebieski (ze sklepu) już nie, fioletowy też działał. Panowie w sklepie nie wiedzieli kompletnie o co chodzi....
Superuser I
Superuser I

@Maciejka, czyli rozumiem, że niebieskie etui LED View Cover działało poprawnie do momentu pojawienia się nowszej wersji oprogramowania. Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie bez przywracania kopii zapasowej? Jeżeli tak i problem pozostał to być może to jedynie zbieg okoliczności, że etui przestało działać po aktualizacji a tak na prawdę uległo uszkodzeniu.

Autorzy z największą liczbą like