Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Apprentice

Sprawdzałem, przy zdjętym etui i magnesie było PASS, przy założonym [1] working i release jest "pass", [2] working jest pass, release nie ma. Niestety etui nie zaczęło działać.

Apprentice

Zrobiłem wipe cache partition, po zamontowaniu etui nie ma żadnego komunikatu. Nadal nie działa :(

Superuser II
Superuser II

@Romanow8 nie wyświetla nic? Godziny, ładowania, czy też numerów?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Superuser I
Superuser I

@Romanow8, u mnie test z założonym etui zakończył się tak jak na poniższym zrzucie. Wszystko u mnie działa.

Screenshot_20190108-202941_HwModuleTest.jpg

Jeżeli próba z magnesem zakończyła się tak samo jak u mnie to znaczy, że telefon jest sprawny a najprawdopodobniej problem jest z etui.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Panowie bardzo dziękuję za dotychczas okazaną pomoc. Wyniki testu przy założonym etui mam takie jak na zrzucie nismo.

Szewcu72 etui nie wybudza telefonu przy otwieraniu, nic się nie wyświetla, ani numer dzwoniącego, ani info o ładowaniu, ani godzina.

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, moim zdaniem pozostaje wykonać hard reset telefonu. Wskazówki znajdziesz w tym wątku. Pamiętaj, aby nie przywracać kopii zapasowej.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser I
Superuser I

Przecież napisał, że wykonywał już ustawienia fabryczne

@Romanow8  napisał(a):

Dziękuję, przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Ile może potrwać oczekiwanie na taką aktualizację procesów?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, masz rację. Pytanie czy po przywróceniu ustawień fabrycznych była przywracana kopia zapasowa. Jeżeli tak to warto raz jeszcze zrobić reset, ale bez przywracania kopii.

Superuser II
Superuser II

@Romanow8 jeżeli masz możliwość sprawdź na innym telefonie lub telefon z innym etui. Aby sprawdzić po której stronie jest problem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.
Apprentice

Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc. Byłem w markecie, niestety nie byli chętni by pozwolić mi sprawdzić telefon z innym etui. Pani w serwisie stwierdziła że mam oddać na gwarancji do serwisu (miałem tydzień do końca gwarancji). Jak będę miał jakiekolwiek informacje z serwisu to dam znać.

Autorzy z największą liczbą like