Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Superuser II
Superuser II

@Romanow8 przepraszam Cię, ale zachowałem się mało profesjonalnie... zapomniałem, że mam w szufladzie LED Covera. Skleroz ze mnie. 

Wpakowałem telefon w covera i wszystko jest OK.

Jednak, gdyby u Ciebie nadal był problem, o ile sam cover nie jest uszkodzony, to wejdź w ustawienia, korzystając z lupy wyszukiwania wpisz frazę "Dostęp do Powiadomień".

W nowym oknie kliknij na link o tej właśnie treści, zostaniesz przeniesiony do zakładki "Dostęp Specjalny". Tam ponownie kliknij na "Dostęp do Powiadomień" i na samej górze będzie Edytor ikon LED. Włącz go, aby miał dostęp do powiadomień i na ich podstawie mógł wyświetlać stosowne informacje.

Oczywiście zapomnij o wszytskich ikonach i grafikach, które sam stworzyłeś na Oreo. "Poszły w piach".  Dla Pie musisz stworzyć je od nowa.

Jeszcze raz wybacz mi moją sklerozę i sprawdź, czy u ciebie działa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

Dziękuję za informację.

Sprawdziłem w ustawieniach o których wspomniałeś. Edytor ikon LED był włączony. Co ciekawe nie wyświetla mi się ikona tej aplikacji. Niestety etui nadal nie działa :(

Superuser II
Superuser II

@Romanow8 Zdejmij covera wykonaj wipe cache partition i załóż go ponownie. Obserwuj jakie powiadomienia wyświetlają się po jego zamontowaniu.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Apprentice

Hmmm no więc tak ze zdjęciem i założeniem covera dam radę ale nie mam pojęcia jak wykonać "wipe cache partition". Czy to nie spowoduje utraty gwarancji?

Mastermind

@Romanow8Masz tutaj jak można to zrobić wipe cache https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p/4878...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, opcja wipe cache partition nie powoduje utraty gwarancji 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Dziękuję za podpowiedzi Teraz już wiem jak to zrobić. Czeka mnie tylko backup wszystkich danych. Czy po tej operacji pozwolić na przywrócenie z danych i ustawień z backapu, czy się z tym wstrzymać. Zastanawiam się jeszcze nad tym że w ustawieniach w spisie aplikacji jest Edytor Ikon Led, ale nie ma ikony tej aplikacji (przed aktualizacją była). 

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, dla pewności nie przywracaj kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@Romanow8 Ty masz zrobić "wipe cache partition" a nie "Factory reset". 

RadekK Moderator
Moderator

Hej @Romanow8,

Kiedyś "naprawiłem" funkcjonalność etui w następujący sposób:
1. Zdejmij etui.
2. Wpisz *#0*#
3. Wybierz "HLL IC".
4. Do czarnych punktów przybliż małe magnesy, np. z lodówki.
5. Sprawdź, czy telefon zasygnalizuje przy "Working" i "Release" napisem PASS.
6. Jeśli telefon wykrył magnes przy obu punktach, załóż etui i sprawdź, czy działa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like