Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Apprentice

Cześć,

Po wczorajszej aktualizacji S9+ do Pie przestało działać etui LED View Clear - nic się nie wyświetla, telefon nie odblokowuje się po otwarciu. Przed aktualizacją wszystko działało poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem?

60 ODPOWIEDZI
Superuser I
Superuser I

@Romanow8, spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie telefon. Miałem podobny problem - zerknij do tego wątku.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Dziękuję za odpowiedź. Włączałem i wyłączałem telefon, przy założonym i zdjętym etui i niestety nie pomogło.

Superuser I
Superuser I

Sprawdź czy etui działa poprawnie w Trybie bezpiecznym. Być może wystąpił jakiś konflikt z jedną z zainstalowanych aplikacji.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Próbowałem trybu bezpiecznego, teraz nazywa się chyba tryb awaryjny, robiłem Soft Reset niestety nie pomogło.

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, pozostaje jeszcze hard reset, ale może pojawi się inna wskazówka w tym wątku. Niestety nie mam w zanadrzu innych porad. Musisz poczekać na inne podpowiedzi.

Apprentice

Dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi, poczekam, jak nie będzie innych wskazówk przetestuję czy hard reset pomoże.

Superuser II
Superuser II

@Romanow8 trzeba poczekać na aktualizację procesów odpowiedzialnych za obsługę coverów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

Dziękuję, przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Ile może potrwać oczekiwanie na taką aktualizację procesów?

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, ciężko powiedzieć. Aktualizacja może pojawić się jutro a może dopiero za jakiś czas. Podejrzewam jednak, że Samsung pracuje nad jak najszybszym udostępnieniem aktualizacji dla użytkowników korzystających z etui LED View Cover.

Autorzy z największą liczbą like