Wsparcie

Open search

Po aktualizacji S9+ do Pie nie działa etui LED View Cover

Apprentice

Cześć,

Po wczorajszej aktualizacji S9+ do Pie przestało działać etui LED View Clear - nic się nie wyświetla, telefon nie odblokowuje się po otwarciu. Przed aktualizacją wszystko działało poprawnie. Czy ktoś ma podobny problem?

77 ODPOW. 77
Superuser I
Superuser I

@Romanow8, spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie telefon. Miałem podobny problem - zerknij do tego wątku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Dziękuję za odpowiedź. Włączałem i wyłączałem telefon, przy założonym i zdjętym etui i niestety nie pomogło.

Superuser I
Superuser I

Sprawdź czy etui działa poprawnie w Trybie bezpiecznym. Być może wystąpił jakiś konflikt z jedną z zainstalowanych aplikacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Próbowałem trybu bezpiecznego, teraz nazywa się chyba tryb awaryjny, robiłem Soft Reset niestety nie pomogło.

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, pozostaje jeszcze hard reset, ale może pojawi się inna wskazówka w tym wątku. Niestety nie mam w zanadrzu innych porad. Musisz poczekać na inne podpowiedzi.

Apprentice

Dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi, poczekam, jak nie będzie innych wskazówk przetestuję czy hard reset pomoże.

Superuser II
Superuser II

@Romanow8 trzeba poczekać na aktualizację procesów odpowiedzialnych za obsługę coverów.

Apprentice

Dziękuję, przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Ile może potrwać oczekiwanie na taką aktualizację procesów?

Superuser I
Superuser I

@Romanow8, ciężko powiedzieć. Aktualizacja może pojawić się jutro a może dopiero za jakiś czas. Podejrzewam jednak, że Samsung pracuje nad jak najszybszym udostępnieniem aktualizacji dla użytkowników korzystających z etui LED View Cover.

Autorzy z największą liczbą like