Wsparcie

Open search

Pielegnacja urzadzenia

Superuser I
Superuser I

@szymeczek, aktualizacje są udostępniane przynajmniej raz w miesiącu. Są to przede wszystkim poprawki bezpieczeństwa, które przy okazji mogą wprowadzać inne poprawki i udoskonalenia 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser I
Superuser I

@szymeczek, na Note9 pojawiła się aktualizacja aplikacji do wersji 10.0.00.37. Sprawdź czy u Ciebie też jest dostępna nowa wersja. Jeżeli tak to daj znać czy aplikacja działa lepiej po aktualizacji.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Tak. Dziękuję Ci bardzo nismo. Potwierdzam. Jest uaktualnienie aplikacji Device Care. Uaktualniłem, odpaliłem i działa błyskawicznie, tak jak powinno i tak jak działało przed wystąpieniem problemu....A może nawet szybciej 😊 Jeszcze raz dziękuję Ci za wsparcie techniczne. Dużo lepsze niż u źródła czyli w Samsung Members. Pozdrowienia

Superuser I
Superuser I

@szymeczek, nie ma sprawy! Najważniejsze, że problem został rozwiązany 

Explorer
3 dni temu była aktualizacja danej apikachi Pielęgnacja urządzenie. Jest trochę (tylko trochę) szybsza i nie staje na 95% bez końca
Superuser II
Superuser II

@Arcziii  Pisaliśmy już, a dokładniej, napisał o tym kolega @nismo : Aplikacja do optymalizacji urządzenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like