Wsparcie

Open search

Oficjalna lista nowości w aktualizacji Android Pie z One UI

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, podejrzewam, że @Grzesiek1 chce przenieść główny zegar z lewej strony na prawą, tak jak to było w przypadku poprzedniej wersji systemu Android Oreo. Nie chodzi o wyświetlanie zegara na ekranie Always on Display 

@Grzesiek1, nie ma możliwości przeniesienia zegara na prawą stronę w systemie Android Pie.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

@nismo  @Grzesiek1  Ten na głównym ekranie czy na ekranie blokady. Bo ja myślałem do tej pory że na ekranie blokady- jego można zmienić.  Natomiast na głównym pulpicie rzeczywiście  nie ma możliwości.

Explorer
@nismo może się kiedyś będzie dało zmienić elo.
Superuser I
Superuser I

@Grzesiek1, może w kolejnej dużej wersji systemu Android. W obecnej wersji raczej się na to nie zanosi 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Witam. Galaxy S8+ Dla mnie byłby konieczny powrót do poprzedniej wersji .

Wielka prośba o podpowiedź. Pozdrawiam

@PrzemekM  napisał(a):

Jezeli byłoby to konieczne to da się wrócić. 

Hotshot

@astatt  użytkownik nie ma  możliwości oficjalnie  powrócić do poprzedniej wersji systemu. Wątpliwe żeby serwisy taką usługę oferowały .  Oczywiście nieoficjalnie jest to możliwe, można spotkać  takie tematy na innych forach ale robi się  to na własną odpowiedzialność,  nie warto tego robić ponieważ bez odpowiedniej wiedzy możesz całkowicie unieruchomić telefon a jeżeli był niedawno zakupiony to nawet utracić gwarancję.  A tak w ogóle to co nie podoba Ci się  w nowym systemie?

Big Cheese

@astatt, Dodatkowo wracając do Androida Oreo pozbawisz się comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń.

First Poster

Dzięki za odpowiedź. Telefon mam prawie 2 lata, więc chyba po gwarancji. A co mi się nie podoba? Po pierwsze źle, lub w ogóle nie działają mi legalnie zakupione programy na Google Play, jak Better Keybord 8, RocketDial, BK Manager, Service Disabler, Icon Changer, itp. Najczęściej pojawia się informacja o braku aktualizacji dla Androida 9, po czym jest problem z odpaleniem, lub konfiguracją. Po drugie twórcy kolejnych wersji Androida wykonują z każdą nową wersją coraz bardziej sztubackie i prostackie ikony zmieniając kolory i piktogramy dla samego tylko zmieniania. Zawsze ikony poczty były żółto białe z piktogramem koperty, a teraz jest niebieska z kropeczkami. Ikona telefonu wygląda jak wycięty z deski uchwyt do bramy stodoły itd., itp. . A po trzecie to całkiem powalona jest konfiguracja bluetooth : kiedy włączona jest słuchawka bluetooth – nie działa dźwięk głośniku telefonu, a tylko w słuchawce, przez co kiedy chcę dostać powiadomienie sms, muszę wyłączyć bluetooth. Kiedy słucham radia przez głośniki na mini-jack – np. tuba.fm i dzwoni telefon i po odebraniu połączenia, to zamiast przełączyć mnie na bluetooth, to odpala się głośnomówiący przez głośniki, a w słuchawce słychać sygnał wywoływania połączenia przychodzącego. Co innego rozmowy telefoniczne, które działają poprawnie – czyli mimo włączonego bluetooth , normalnie słychać dzwonek i w telefonie i w bluetooth … Kolejna sprawa to interface wiadomości, w którym po wejściu na smsy pojawia się pół ekranu z napisem WIADOMOŚCI – Brak nieprzeczytanych wiadomości, dzięki czemu, bez przewinięcia widoczne jest tylko 4 wiadomości, zamiast 7 na całym ekranie. Takich rzeczy jest wiele. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki jednego wieczora, mój telefon który miałem super działający i super skonfigurowany stał się jedną wielką porażką. Jedyne co mogę pochwalić to w końcu apka aparatu foto się bardzo poprawiła… Pozdrawiam

First Poster

Czy mój wczorajszy wpis został usunięty?

Tak jak wspomniał Szewcu, automatyczny filtr forum wyłapał Twój post jako SAMP. Post przywróciłem powyżej /RadekK

Superuser II
Superuser II

@astatt nie koniecznie, czasami skrypt forum, co niestety nie jest zależne od naszej ekipy, ptrafi potraktować post jako spam i sam go przyblokować.

Napisz na privie do jednego z moderatorów, nie sprawdzą.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like