Wsparcie

Open search

Oficjalna lista nowości w aktualizacji Android Pie z One UI

First Poster

Można nagrywać ja mam ACR i nagrywa rozmowy tylko nie wyświetla numerów telefonu i kontaktu jak jest zapisany w ksiązce telefonicznej.

Hotshot

@kolaboss3  Nagrywa Ciebie i rozmówcę czy tylko Ciebie?

Superuser II
Superuser II

@PrzemekM obawiam się, że rozmówca jest dobrze słyszalny  tylko w trybie głośnomówiącym.

W pozostalych przypadkach pomaga tylko root. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

@Szewcu72  Pytałem się ponieważ u mnie ACR nagrywa tylko mnie natomiast osobę po drugiej stronie już nie. 

Ale ostatecznie to nie jest jakiś duży minus że na nowym androidzie nie można nagrywać rozmów, chociaż pewnie znajdą się osoby którym to było przydatne.

Explorer
@Szewcu72 Gościu ja jestem dobry w te klocki , znam wszystkie funkcje i możliwości swojego telefonu. Pozdro
Superuser II
Superuser II

@Grzesiek1 wybacz "gościu", że "nie jestem dobry" w te klocki i nie znam swojego urządzenia i innych modeli Samsunga.

@kolaboss3 Przecież ta aplikacja, jak wszystkie inne teraz po załataniu luki przez Google, nie radzi sobie z nagrywaniem prawdziwym/poprawnym nagrywaniem rozmów. Mówimy tu o "prawdziwym" nagrywaniu, które było dostępne kiedyś, czyli z toru audio urządzenia.

Ta nagrywa z mikrofonu, jak większość aplikacji dostępnych teraz na rynku. I nagrywa to z taką kiepską jakością i głośnością, że siebie ledwo słyszę. Aby cokolwiek usłyszeć w czasie odtwarzania, muszę poziom głośności mediów ustawić na maksa. Wiadomo co będzie, gdy się zapomni później ustawić głośności na normalnym poziomie. 

Kolejny problem i obecna wada tych aplikacji, to to, że gdy poziom głośności naszej rozmowy ustawimy na normalnym poziomie, czyli takim, że my słyszymy rozmówcę, ale nie słychać go "na zewnątrz", to mikrofon jego już głosu nie zarejestruje.

Ale niestety ja się nie znam  więc tak tylko sobie dywaguję na temat nagrywania w androidzie 9.0. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Spoko nie sprawdzałem jeszcze tego, później zobaczę. Dla mnie nic się nie stanie jak nie będzie nagrywać także 👁

Minusy na ten moment : 1. Usunięto własne tło podczas pisania wiadomości SMS. 2. Zniknął widget od wiadomości SMS 3. Usunięto kolory paska nawigacji 4. Zegar po lewej stronie!
Plusy: 1. Czarny motyw klawiatury oraz tryb nocny to na plus 👁 2. Dolby atmos w końcu coś dla mnie ☻ 3. Nowe mordki emoji 🥰🥵🥶🥺🧠🐊 4. Pozostały czas do naładowania baterii na Aod. 5. Lepsze menu oraz ikony wifi,dźwięk.
Hotshot

@Grzesiek1  Styl zegara można zmienić w ustawieniach. 

Explorer
Sprawdzałem nie ma opcji zmiany po której stronie ma być zegar
Hotshot

Ustawienia > Ekran blokady > Styl Zegara 

Tutaj zmieniamy styl zegara ekranu blokady Always On Display.

Autorzy z największą liczbą like