Wsparcie

Open search

Oficjalna lista nowości w aktualizacji Android Pie z One UI

Superuser II
Superuser II

@Viki Jest. W zakładce ostanie aplikacje, gdy klikniesz w ikonę aplikacji, tę w górnej części okienka aplikacji pojawi się menu, w którym można wybrać widok podzielonego ekranu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Witam. 

Chciał bym się dowiedzieć gdzie się podziało nagrywanie 4k w 60fps co Samsung dotychczas robił. Nie widzę tej rozdzielczości w ustawieniach. Czy jakis błąd w sofcie przy aktualizacji u mnie? 

Superuser II
Superuser II

@Jarko83 było już o tym na forum. Kliknij w ustawieniach wideo na rozmiar filmu a później na aktualnie wyświetlaną rozdzielczość. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Ok spoko ale wchodząc w ustawienia i następnie rozmiar wideo widzę tylko 16:9 w 1080p oraz dodatkowo 1:1 w 1440 na 1140 i 2240 na 1080 a wcześniej przed aktualizacja miałem definitywnie symbol 4k i rozdzielczość 4000..coś na 3000....cos a i krótkie wideo w 60fps potrafiło po chwili ważyć 1GB, a teraz tej rozdzielczości 4k nie widzę. W tym problem..  

First Poster
A jednak jest sorry poczytałem inny post i faktycznie. Sorry za zwrócenie gitary
Superuser I
Superuser I

@Jarko83, forum jest po to żeby rozwiązywać nawet najmniejsze problemy 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

nie wolno za użytkownika decydować o gdzie menu ma być , łatwiejszy dostęp czy coś . Ma być jak było śmiecie .

Superuser II
Superuser II

@Grzesiek1 kolego, czy aby nie za dużo alko? Jakoś tak bez składu i ładu, zero kultury. Dlaczego obrażasz innych?

Explorer

Nie pijam alkoholu, bo wprowadzacie pewne funkcje które się nie przydadzą. Do tego bixby bezużyteczne i blokowanie apki który zmienia na własne bixby + brak możliwości nagrywania rozmów na androidzie 9 pie, ale z tego co wyczytałem to wina Google.

Superuser II
Superuser II

@Grzesiek1 to że tobie się nie przydadzą, nie oznacza, że inni z nich nie korzystają. I nie jest to podstawą do obrażania innych.

Ponadto, zamiast tracić swój cenny czas na pisanie nic nie wnoszących postów, mógłbyś przyjrzeć się funkcjonalności swojego telefonu. To pozwoliłoby ci na dotarcie do wprowadzonej w ostatniej aktualizacji, nowej funkcjonalności przycisku bixby, pozwalającej na jego konfigurację, w tym przypisanie do niego różnych  aplikacji. 

Życzę powodzenia i wytrwałości w poznawaniu pełnych możliwości twojego telefonu.

Autorzy z największą liczbą like