Wsparcie

Open search

Oficjalna lista nowości w aktualizacji Android Pie z One UI

Superuser I
Superuser I

@Viki, masz rację. Brak możliwości nagrywania rozmów za pomocą aplikacji firm trzecich to jedna z "nowości" w systemie Android Pie. Nie dotyczy to tylko telefonów Galaxy, ale wszystkich innych, które otrzymały aktualizację do najnowszej wersji systemu. Podejrzewam, że głównym powodem było dostosowania się do regulacji prawnych ponieważ w wielu krajach nagrywanie rozmów jest albo nielegalne albo obostrzone wieloma ograniczeniami.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Jak ? Wolę nagrywanie rozmów jak mam wybierać pomiedzy 9 nagrywaniem

Explorer
U nas jest to dozwolone, więc czemu na tym "cierpimy"?
Explorer

Kiedyś robiłam downgrade ale  a starszym modelu. Jak zrobić to bezpiecznie, zeby nie spaprac sobie telefonu?  

Superuser I
Superuser I
U nas jest to dozwolone, więc czemu na tym "cierpimy"?

@Viki, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie więc niestety nie pomogę. Z tego co jednak czytam to w naszym kraju nagrywanie rozmów, w której jesteśmy stroną, również posiada obostrzenia. Na pewno trzeba pozyskać zgodę na możliwość nagrywania od naszego rozmówcy lub przynajmniej poinformować go o tym fakcie. Nie będę rozwijał jednak tego tematu ponieważ tak jak wspomniałem nie posiadam odpowiedniej wiedzy. 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

"wyrok Sądu Najwyższego z 31 stycznia 2018 r. (I CSK 292/17)
Potajemne nagrywanie rozmówcy narusza dobro osobiste w postaci swobody wypowiedzi oraz sferę prywatności rozmówcy, a w przypadku osób prawnych sferę poufności, które powszechnie uznawane są w literaturze za wartości szczególnie chronione. Dokonywanie potajemnego nagrywania innych osób jest powszechnie nieakceptowane w społeczeństwie i stanowi działanie zasługujące na dezaprobatę."

W skrócie, ani producent telefonu, ani twórca systemu nie są wstanie stwierdzić, czy ich produkt nie zostanie wykorzystany "potajemnie".

Dmuchają zatem na zimne. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Tak jak tysiące innych rzeczy. To kamerę, aparat i dyktafon  też powinni usunąć: )

Superuser II
Superuser II

@Viki nie pozostaje Ci nic innego jak złożenie wniosku obywatelskiego o zmianę ustawy/przepisów prawa. 😉

A tak na serio, zawsze możesz wnioskować za pośrednictwem aplikacji Samung Members, o wdrożenie/przywrócenie tej funkcjonalności w kolejnych aktualizacjach.

pozdrawiam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Może warto spróbować obu opcji widziałam na Google issues, że ludzie mocno się burza więc może jest szansa lub downgrade pozostaje
Przy mojej galopujacej sklerozie nagrywanie było bardzo pomocne : ( już za nim tęsknię...
Explorer

A czy jest możliwość dzielenia ekranu w 9? Bo nie widzę 

Autorzy z największą liczbą like