Podpora

Open search

Ochrané sklo pro S8, S8+,S9/S9+

Highlighted
Explorer

Chtěl bych se s vámi podělit o zkušenosti, když jsem hledal nejlepší ochrané sklo pro svou S9. Zkoušel jsem různé Spigeny, Nilkiny, ale všechno mělo jeden zásadní problém, a sice že mezi sklem a displayem byla vždy mezera vzduchu, protože sklo lepilo pouze po okraji.

Nakonec jsem našel Dome Glass, které sice stojí poměrně hodně peněz, ale zároveň přináší možnost mít zahnuté sklo, a zároveň mít jej přilepené celé, ne jenom po stranách.

https://www.amazon.de/stores/node/14299731031?_encoding=UTF8&field-lbr_brands_browse-bin=Dome%20Glas...

Výsledek snažení, sklo je krásně průhledné, ani nevíte že na displayi je, černá je opravdu černá, a za ty peníze se vyplatí, u nás jsem ho v obchodě nesehnal, ale hodil jsem sem odkaz na Amazon, který vám to do ČR pošle

Můžu přihodit i fotky, než svou S9 pustím, pokud by měl někdo zájem A mám navíc i pouzdro pro S9+ kdyby měl někdo poblíž ostravy zájem

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Apprentice

Ahojky, můžeš sem dát fotečku seshora, abych věděla jak to vypadá? Zkoušelajsem jich už dost a všechny se mi odlepovaly ebo vypadaly hrozně právě kvůli těm nedotáhnutým hrankám. Děkujiiii :womanhappy:

A ještě poprosím o jaké pouzdro se jedná na S9+? Mám v Ostravě kámojdu, tak by mi to vyzvedla, když se mi bude líbit:womantongue:

Explorer

Ahoj,

Pouzdro je Samsung Hyperknit - šedý, je to ještě nerozbalené pouzdroj, jsem se přehlídl u objednávky, dávám ho za 600

Foto viz níže, rozhodně bych se nebál, že by se odlepilo, aplikace je složitější ale právě o to více to pak drží... Když se telefon hodí do obalu např právě hyperknit, tak to sklo sedí naprosto perfektně, takže člověk o hranu ani nezavadí, navíc je černá pořád černá IMG_20180604_121848.jpg

Viz: https://www.youtube.com/watch?v=glOPokc6PeY

Apprentice

Jejda, na to bych si netroufla :womanembarrassed: To je postup jak někde v laboratoři s rukavičkami :womanhappy: ZKusím video ukázat známému, jestli by mi to nenalepil a uvidíme.

Tenhle kryt se mi nelíbí, jakoby jo, ale barva šedá nene, tak děkuji za nabídku.

New Member

Ahoj, chci se zeptat jestli se dá pak folie  odlepit když to zatvrdne pod UV lampou?

Našel jsem to i levnější na aliku 

http://s.aliexpress.com/ZvaaAbiQ?fromSns=Copy to Clipboard

Explorer

Já osobně jsem si místo skla nechal dát fólii na display a na záda telefonu na pobočce Samsungu a jsem maximálně spokojenej. Jedinou nevýhodu to má, že ty fólie se rychle zaprasej, takže clověk musí často čistit. Jinak můžu všem vřele doporučuju 💪🤘👌👌👌

First Poster

Ahoj prosím tě jak si to vyřešil? Koupil jsi ho? Šel bych do toho taky. A zajímalo by mě právě taky jestli sklo půjde dolů, kdyby prasklo.

Explorer

Minimálně Domeglass bez potíží odlepit jde, po prasknutí se z displaye normálně sundá jakýmkoliv čističem na skla (já jsem ho dostal dolů jarem) a pak nalepil nové ale teď už S9 nemám, pokud by ovšem někdo chtěl sklo na S9 nebo obal na S9+ (snite šedý) tak napište

First Poster

Za kolik?

Autoři s nejvíce přijatými like