Wsparcie

Open search

Nowy zakup s9+, 500zł

Superuser I
Superuser I

@emsibober, dobre wieści! Mam nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Witam.

Dziś mija 27 lub 28 dzień od aktywacji telefonu, zakupionego 27.05. Warunki promocji spelnione, a bannera jak nie było, tak Nie ma. Pisałem do organizatora promocji,  przeprosił, że maja problem techniczny i mam czekać. Informacje taka dostałem tydzień temu. 

Superuser I
Superuser I

@Krainagsm, napisz ponownie do organizatora z przypomnieniem. Być może w dalszym ciągu pracują nad rozwiązaniem problemu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Niezbyt dobrze brzmi "problemy techniczne", jutro mam dostać pin

Jak pewnie wyżej czytałeś ja musiałem prosić o wszystko. Baner, pin.

A tak serio bez żartów liczę na to, że pin jutro otrzymam.

Apprentice

Szanowni nie jest źle. Totalne zaskoczenie Dostałem pin.  Nie pozostaje mi nic innego jak pójść na orzeźwiające zimno piwo albo nawet całą beczkę, jednocześnie życząc Wam najlepszego lata i wakacji.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @emsibober 

Dzięki za info. Wszystko zakończyło się tak jak powinno.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED