Wsparcie

Open search

Nowy zakup s9+, 500zł

Navigator

Cześć @emsibober ,

Czyli już minęło 28 dni od aktywacji?  

Zgodnie z regulaminem: 

"Klient może pobrać Kod klikając w baner nie wcześniej niż po upływie 14 dni od dnia aktywacji, nie później niż do 28 dni od aktywacji."

Możesz się też podzielić informacją, jaką odpowiedź dostałeś. 

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Apprentice

Załatwili to jednym zdaniem. Czekać. Co ciekawe, aktywacja telefonu nie odbywa się w dniu pierwszego włączenia telefonu, tylko kilka dni później.

Apprentice
U mnie wszystko zagrało przed chwilą także pozdrawiam samsung za wywiązanie się z umowy
Explorer

@emsibober 

Aktywacja telefonu odbywa się w momencie zakończenia pierwszej 5-minutowej rozmowy. Mi obsługa promocji podała datę aktywacji taka jaka faktycznie była - czyli w chwilę po odebraniu telefonu, włożeniu karty i zakończeniu połączenia. Zatem nie wiem skąd taka informacja.

Apprentice

Dla mnie to już mało istotne kiedy następuje aktywacja. Istotne jest to że mija 17 dzień od aktywacji a kodu do pobrania wciąż nie ma.

Superuser I
Superuser I

@emsibober, czyli zgodnie z informacją podaną wcześniej przez @PawełN masz jeszcze czas na odebranie kodu. Zgodnie z regulaminem kod będzie dostępny nie później niż do 28 dni od aktywacji urządzenia.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Czekam. Jestem nauczycielem, cierpliwość to moje drugie imię
Apprentice

Słuchajcie, nie chcę wyjść na roszczeniowego klienta, ale...

Pobrałem kod 19 czerwca, zgodnie z instrukcją kod będzie aktywowany w czwartek w kolejnym tygodniu czyli 27.06. Zaprzeczeniem tej instrukcji jest tabela załączona do regulaminu. Data pobrania kodu 17.06 - 23.06, data aktywacji kodu 20.06, data wypłaty nagrody 20.06 - 26.06. Wg tej tabeli mój pobrany 19.06 kod powinien aktywować się 20.06 i już powinienem móc wypłacić nagrodę. Maila z pinem oczywiście nie otrzymałem. Ta logika jest pokrętna. Czy ktoś z  Was może opisać swój przypadek od początku do końca łącznie z datami?

Superuser I
Superuser I

@emsibober, podzielam Twój punkt widzenia. Najlepiej będzie jak zwrócisz się z zapytaniem do organizatora promocji. Dane kontaktowe znajdziesz w regulaminie. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Wszystko już wiem. Myślę, że w CRM widnieję z łatką "problematyczny klient"

Tabelę można włożyć między bajki, zastosowanie ma instrukcja plus regulamin (ale bez tabeli ). Symaptyczna (domniemam) pani zapewniła mnie pisemnie, że PIN wygeneruje się 27.06.

Autorzy z największą liczbą like