Wsparcie

Open search

Nowy zakup s9+, 500zł

Apprentice

Witam państwa właśnie zakupiłem s9+ i zastanawiam się jak działa zwrot 500 zl? Pozdrawiam w zakładce korzyści nie ma tej promocji

47 ODPOW. 47
Superuser I
Superuser I

@Screaming, Witaj na forum. Wszystkie informacje dotyczące promocji znajdziesz na tej stronie:

https://www.samsung.com/pl/campaign/smartfony/premia/

Zapoznaj się także z regulaminem promocji oraz z tym wątkiem:

Jak prawidłowo przystąpić do promocji Samsung, aby odebrać nagrodę?

Myślę, że na powyższych stronach znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. W razie wątpliwośći pytaj śmiało

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Hej, w poradniku jest napisane, że w aplikacji trzeba wyrazić zgodę na materiały marketingowe (regulamin tego nie mówi). Czy jeśli po 2 tygodniach od zakupu nie mam baneru z kodem, a dopiero teraz wyraziłem zgodę na materiały marketingowe, to znowu muszę czekać 2 tygodnie na pojawienie się baneru?

Superuser I
Superuser I

@drummer_lodz, najlepiej zapytać organizatora promocji co w takim wypadku. Podejrzewam, że kod powinien pojawić się szybciej. Daj znać jak uzyskasz odpowiedź.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

@nismo  napisał(a):

@drummer_lodz, najlepiej zapytać organizatora promocji co w takim wypadku. Podejrzewam, że kod powinien pojawić się szybciej. Daj znać jak uzyskasz odpowiedź.

Poszedł mail. Czekam.

Apprentice

Pojawił się baner z kodem więc zgoda na materiały marketingowe nie jest obowiązkowa. 

Natomiast po kliknięciu w celu pobrania kodu, wyskakuje błąd...

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
<string>No url found for the offerId: l7z4r3o5sz.</string>
Apprentice

Mam to samo:/:/

Superuser I
Superuser I

@drummer_lodz@Screaming, być może to jedynie tymczasowy problem po stronie aplikacji. Spróbujcie ponownie za kilka godzin. Jeżeli jednak problem będzie się utrzymywał to trzeba będzie go zgłosić do organizatora promocji dodając zrzut z widocznym błędem.

Apprentice

Myślicie, że to załatwia? 

Apprentice

Już działa ;-)

Autorzy z największą liczbą like