Wsparcie

Open search

Niewidoczna karta pamięci

First Poster

Witam, mam problem z moim s9+ i żony s9 w obydwu telefonach są niewidoczne karty pamięci obydwie są nowe pojemności 64gb i obydwie samsunga.  Czy ktoś się spotkał z takim problemem i jak go rozwiązać.

4 ODPOW. 4
Hotshot

@nurek-saper, Czy karty są widoczne w innych urządzeniach, np. na komputerze ?

Czy po wejściu w "Ustawienia --> Konserwacja urządzenia --> Domyślna pamięć" widoczna jest na samym dole pozycja "Karta pamięci" ?

kp.jpg

Superuser II
Superuser II

@nurek-saper jeżeli problem nadal występuje, sformatuj obie na komputerze, wybierając standardowe wartości.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Obie karty już były formatowane pare razy widoczne są na innych urządzeniach itd wszystkie takie opcje były przerabianie. Inne karty byly sprawdzane i to samo. Raz widzi karte jako uszkodzoną czsem daje się formatować ale po formacie juz jej nie widzi. Tak jest od pół roku jak posiadam telefon.

Superuser II
Superuser II

@nurek-saper być może padło gniazdo. Aby to sprawdzić konieczna będzie wizyta w serwisie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like