Podpora

Open search

Nastavení hlasitosti během hovoru

New Member

Poradíte někdo prosím, jak automaticky nastavit hlasitost hovoru na jinou úroveň než na maximum? Během hovoru lze hlasitost snížit bočním ovládáním, ale další hovor je opět přijímán s maximální hlasitostí. Děkuji za pomoc.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser I
Superuser I

Teď jsem rychle vyzkoušel a hlasitost hovoru mi zůstane nastavená na stejné úrovni, jako u předchozího. Má nastaveno něco přes půlku.

New Member
zkusil jsi to nastavit bočním ovládáním hlasitosti?
Superuser I
Superuser I

Vytočil jsem číslo, uskutečnil hovor a během něj jsem to ztlumil z půlky asi na čtvrtinu, zavěsil a zhasl displej. Po chvilce jsem telefeon probudil a znovu vytočil číslo a po spojení hovoru jsem bočním tlačítkem hlasitosti zvýšil hlasitost, která zůstala na té čtvrtině z předchozího hovoru. Tohle jsem sice nikdy nezkoumal, ale určitě vím, že mi to nikdy neskáče na maximum.

pardón, teď se dívám, že jsme v sekci S9 a já mám S10...

Navigator

Ja S9 mam a taky si to pamatuje nastaveni hlasitosti z minula. Videl bych to na aplikaci tretich stran, ktera ma pristup pro tohohle. Nejspis nejaky sound equalizer a podobne kraviny.

Navigator

Vyzkousej to v safe mode a uvidis, jestli se neco zmenilo a pokud ano, tak to zpusobuje aplikace

Autoři s nejvíce přijatými like