Wsparcie

Open search

Nagrywanie (natywne) rozmów, czy będzie dostępne u nas?

DamianK Moderator
Moderator

@FACETO @Szewcu72 

Przepraszam was za tak długie oczekiwanie na odpowiedź i przy okazji dzięki za cierpliwość.

Potwierdziła się teza z postu powyżej - z uwagi na planowaną blokadę nagrywania połączeń przez Google, ta opcja na pewno nie pojawi się na S9/S9+. Osobiście podejrzewam, że ta opcja wręcz może zniknąć z kolejnych modeli telefonów, być może też w krajach, w których @Szewcu72 wspomniał, że została ona przywrócona.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser II
Superuser II

Być może mieli z tego powodu jakieś procesy. Wykastrują więc wszystkim. Szkoda. Ale to dobre info dla devów, mogą wszystkie apek wersje zrobić płatne.

@DamianK dzięki za info.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Ta opcja była  bardzo przydatna. Gdybym wiedział, że w Androidzie 9 ta opcja będzie wyłączona nigdy bym nie aktualizował oprogramowania na mojej S9.  Teraz mnie nic nie trzyma przy Samsungu i na pewno następnym telefonem będzie iPhone. 

Idąc torem myślenia google równie dobrze google może zabronić rozmów telefonicznych, bo przecież też można słowem popełnić przestępstwo a nawet możnaby było zabronić sprzedaży noży w sklepie czy zamknąć drogi, bo przy pomocy noży a i na drogach dochodzi do przestępstw. Przecież to absurd. 

Również nagrywanie rozmów było przydatne jak nie do udowodnienia faktów to chociażby dla zapominalskich. 

Tak więc Android bye, bye.

Superuser II
Superuser II

@EdekW no przecież nie stoi nic na przeszkodzie abyś napisał notę protestacyjną do google, prawda?

A nie chwalił się tu, co sobie w przyszłości kupisz. Kompletnie nie rozumiem tak sformułowanych wypowiedzi. 🤔

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Ale Samsung też ma jakiś wpływ na Google i to raczej większy niż. Więc Samsung widząc nasze niezadowolenie faktem usunięcia opcji nagrywania też powinien takową notę napisać do Google.

Legend

@EdekW  pozostaje Ci poinformowanie o tym Samsunga https://www.samsung.com/pl/info/contactus/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Ja już napisałem teraz inni.

Legend

@EdekW  Zobaczymy jaką otrzymasz odpowiedż ale zobacz tu https://android.com.pl/artykuly/147694-nagrywanie-rozmow-android-9-pie/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Po ostatniej aktualizacji nie mam mozlwasci nagrywania rozmow telefonicznych ,co zrobić aby nagrywać ?  Zaznaczsm ze nie jestem komputerowcem i slabo trudne aplikacje mogę zainstalować, prosze o pomoc 

Legend

@5910  Jak masz już Pie to nic nie zrobisz nawet apki ze skepu Google Play nie działają na tej wersji.

Autorzy z największą liczbą like