Wsparcie

Open search

Nagrywanie (natywne) rozmów, czy będzie dostępne u nas?

Apprentice

Co to za polityka co daje a poźniej zabiera? Producenci noży też powinni zabronić kroić chleb tak jak Samsung zabrania mi nagrywać rozmowy. Ja z tymi nagraniami nic nie robiłem złego. Używałem tylko jako głosowy notatnik np. nr telefonu jak mi ktoś podawał albo jako przypomnienie sobie z kim o jakich sprawach rozmawiałem.  To było jak krojenie chleba. Nożem jak i nagraniem telefonem również można zrobić krzywdę ale to nie znaczy, że trzeba zabronić kroić nożem. 

Superuser II
Superuser II

@EdekWi jest jak zwykle...  napiszę sobie coś na forum, nie znając tematu. 

Przed dalszym pisaniem na ten temat, sprawdź kto zablokował nagrywanie rozmów w systemie? 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Ale inni producenci jakoś sobie z tematem poradzili a Samsung nie może? 

Superuser II
Superuser II

@EdekW Pewnie może, ale dla pewności, korzystając z Samsung Members, zapytaj o/zasugeruj przywrócenie funkcji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Navigator

@joziooo64  napisał(a):
Czyli na tym forum nie można podawać tzw "sztuczek'? Nawet nie ingerując w system?

Zawsze możesz napisaać komuś w wiadomości prywatnej, np mnie.

Autorzy z największą liczbą like