Wsparcie

Open search

Nagrywanie (natywne) rozmów, czy będzie dostępne u nas?

Apprentice

Ja też chyba się skuszę. A jak z polską gwarancją? Czy wtedy trzeba będzie wysyłać telefon do Izraela?

DamianK Moderator
Moderator

@EdekW,

jeżeli zostanie naruszona struktura Knox, bezpowrotnie utracisz gwarancję telefonu. Pamiętaj, że jest to oficjalne forum i nie zachęcamy do podejmowania tego typu działań. 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Navigator
To chyba oryginalne oprogramowanie pchasz odinem i restartujesz bez karty sim aby region się zmienił. Potem zmieniasz język i wkładasz sim. Knox się nie nabija bo oryginalny rom pchasz.
Mogę się cholernie mylić, więc proponuję się dowiedzieć.
Apprentice

Znalazłem sposób jak nagrywać na androidzie 9 w samsungu.

Apprentice
Mam sposób na włączenie nagrywania w samsungu
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@joziooo64 to dobrze. 

Ale pamiętaj, na oficjalnym forum nie podajemy informacji o działaniach i metodach niezgodnych z polityką firmy i naruszających przepisy gwarancje. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Chciałęm tylko powiedzieć że nie trzeba wgrywać romu izraelskiego aby móc nagrywać.
Superuser II
Superuser II

@joziooo64 i właśnie powiedziałeś.  

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Czyli na tym forum nie można podawać tzw "sztuczek'? Nawet nie ingerując w system?
Superuser II
Superuser II

@joziooo64 można, o ile wszystko bazuje na oficjalnym oprogramowaniu, normalnym trybie instalacji i ustawień oraz oficjalnych aplikacjach pochodzących ze sklepów Google Play  i Samsung Store.

Autorzy z największą liczbą like