Wsparcie

Open search

Nagrywanie (natywne) rozmów, czy będzie dostępne u nas?

Superuser II
Superuser II

@5910Google zrezygnowało z możliwości nagrywania rozmów w androidzie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Witam,

Podbijam temat. Google zrezygnowało z tej funkcjonalności, więc tym bardziej by się ona przydała natywnie w nakładce Samsunga. Czy jest na to szansa?

Przy wyborze kolejnego modelu telefonu będzie to dla mnie bardzo istotny czynnik wpływający na wybór. Myślę, ze takich osób może być więcej. 

Tibor.

Legend

@Tibor_Ferenczy  Nie wiem, czy wiesz, że nie tylko Google zrezygnowało z tej funkcjonalności, ale też Apple.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Superuser I
Superuser I

@Tibor_Ferenczy, nie zanosi się na to, aby funkcja nagrywania miała wrócić do telefonów. Tak jak zauważył @vdsl2 kolejni producenci rezygnują z funkcji nagrywania rozmów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Nie bardzo rozumiem dlaczego. Dla mnie to bardzo duża zaleta. Wiele spraw udało mi się wyjaśnić, bo albo ja albo moi rozmówcy mieli "krótką" pamięć a odtworzenie rozmów wiele wyjaśniało. Nawet jadąc samochodem można sobie było zapamiętać głosowo podczas rozmowy czy to numer telefonu czy to adres nie zapisując na kartkach.

Idąc takim rozumowaniem to równie dobrze jak zakazywanie nagrywania należałoby zakazać sprzedaży noży.

P.S. W Xiaomi występuje natywne nagrywanie rozmów.

Highlighted
Apprentice

Otóż to. Idąc dalej tym tropem - dlaczego nie wyłączyli dyktafonu?.... albo funkcji filmowania? Przecież mogę kogoś nagrać?

Dodatkowo mamy tu jakąś dziwną politykę. Przykładowo w Izraelu ta funkcjonalność jest w Samsungach włączona.

Tibor

Legend

@Tibor_Ferenczy  Pamiętaj, żeby informować rozmówcę o jego nagrywaniu. Przepisy, w Polsce nakazują poinformowanie o nagrywanej rozmowie. 

Navigator

Nawet można sobie ten rom Izraelski bez problemu wgrać i włączyć język polski. Jedyny minus to opóźnienie z aktualizacjami.

Apprentice

@FACETO czy gdzieś jest do tego tutorial?

Trafilem na forum, gdzie jest o tym dyskusja, ale brak zwięzłej konkretnej instrukcji.

Jest to dla mnie tak ważne, że chyba się skuszę na taką modyfikację.

Legend

@Tibor_Ferenczy  Tu nie możemy podawać wskazówek jak zmienić wariant telefonu.

Autorzy z największą liczbą like