Wsparcie

Open search

NAGRYWANIE EKRANU S9+

ROZWIĄZANE
First Poster

Czy jest możliwe nagrywanie ekranu w samsung galaxy s9+ bez pobierania żadnych aplikacji ? Jak tak to jak ? 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Zuzanna753  napisał(a):

Czy jest możliwe nagrywanie ekranu w samsung galaxy s9+ bez pobierania żadnych aplikacji ? Jak tak to jak ? 

Jest taka możliwość, ale wiąże się ona z pewnymi ograniczeniami. Zajrzyj do tego poradnika:

Nagrywanie pulpitu, bez użycia aplikacji zewnętrznej. Poradnik jak to zrobić.

Superuser I
Superuser I

@Zuzanna753, spróbuj skorzystać ze wskazówek podanych w tym artykule. Daj znać czy opisywany tam sposób okazał się wystarczający.

@kamil40013 był szybszy i podał odnośnik do tego samego wątku

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
3 ODPOW. 3
Legend

@Zuzanna753  Można jedynie zrobić zrzut ekranu 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@Zuzanna753  napisał(a):

Jest taka możliwość, ale wiąże się ona z pewnymi ograniczeniami. Zajrzyj do tego poradnika:

Nagrywanie pulpitu, bez użycia aplikacji zewnętrznej. Poradnik jak to zrobić.

Superuser I
Superuser I

@Zuzanna753, spróbuj skorzystać ze wskazówek podanych w tym artykule. Daj znać czy opisywany tam sposób okazał się wystarczający.

@kamil40013 był szybszy i podał odnośnik do tego samego wątku

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like