Wsparcie

Open search

Lipcowa aktualizacja

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam posiadam Samsung Galaxy s9+ i mam problem mianowicie mamy juz sierpień a ja dalej mam czerwcowa aktualizacje. Telefon z wolnej dystrybucji... Screenshot_20190803-212754_Software update.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Falubaz89  Tak jak napisał @kamil40013  dla wariantu "XEO" jeszcze nie jest dostepna aktulizacja.

S9+XEO.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@Falubaz89, napisz jaki posiadasz wariant telefonu. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Wersja opr. dost. Usług (dolna zielona ramka na poniższym zrzucie ekranowym).

wersje.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

@Falubaz89  napisał(a):

Witam posiadam Samsung Galaxy s9+ i mam problem mianowicie mamy juz sierpień a ja dalej mam czerwcowa aktualizacje. Telefon z wolnej dystrybucji... 

Telefony z wolnej sprzedaży (XEO) nie otrzymały jeszcze aktualizacji z lipcowymi lub sierpniowymi poprawkami. Powinno się, to zmienić w ciągu kilku najbliższych dni. Więcej informacji na temat nadchodzącej aktualizacji znajdziesz w tym temacie.

Apprentice

Screenshot_20190804-081052_Settings.jpg

Legend

@Falubaz89  Tak jak napisał @kamil40013  dla wariantu "XEO" jeszcze nie jest dostepna aktulizacja.

S9+XEO.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dzięki za pomoc bo juz myslalem ze to z moim telefonem cos nie tak. Nigdy ba s9 nie mialem takiego poślizgu w aktualizacji. No nic pozostaje czekac w sierpniu na dwie z rzędu  

Autorzy z największą liczbą like