Támogatás

Open search

Lezárt kijelzőn nincsenek felugró értesítések.

Apprentice
Nekem most az Ava Lockscreen(régi Notify) működik, de a világító széleket ki kell kapcsolni. Megvettem a pro verziót, és bekapcsol a kijelző értesítéskor. iOS kinézet is van benne 😊
First Poster

Köszi de nem szeretnék se letölteni sem vásároló ez ingyen alapból kell hogy müködjön ez egy alap funkció kell hogy legyen 

Observer

@misike82  írta:

Szia igen ez nekem is hiányzik én Almás voltam ott egyből tudtam olvasni.. Decemberbe jból Androidos lett és nagyo meglepődtem mikor csak hangot hallotam de nem oldot fel a képernyőm jó lenne ha tényleg lenne fejlesztés és lehetne olvani ennek több előnye is van mert nekem e-mailozni kell sokat és így minden egyes érteítésnél fe kell oldjam a képernyőt megnézni a leveleket ... Ha lehetne olvani akkor már könnyebb lenne mert rá nézek és tudom hogy sürgős vagy várhat a válasz a munkámat megkönyitené az biztos ....Köszönöm szépen

Observer

Hello. Én csak 2019 január, azaz nem rég használok S9+ -t, de nekem is feltűnt, hogy csak a kék led villog ha gmail- om jön. Előtte az S8 rendesen csinálta ahogy kell.

Bár szerintem valahol be lehet állítani.

Az Oreo-s S8 -at rengeteget állítgattam, ezt még nem 100%-ra. Mondjuk ez is 8.0.0; ??? Tényleg mikor jön már a Pie?!

Observer

Szia.

Csak annyi, hogy a J4+ -al nagyon alulteljesített a Samsung.

A "nagyokosok" mondják, tesztekben stb. Nem én.

Üdv.

Apprentice
Highlighted
Observer
Kösz. Mindjárt meglesem. Mondjuk nem én fikáztam a J4 Plus ot!
Jó, írkálhatnak összevissza mindenfélét, csomó oldalon. Meg a YouTube is tele van ilyen teszt videókkal. Nekem eddig számottevő problémám nem volt sem az S8 sem az S9 Plus szal! Én azért a Tech2 tesztjeire odafigyelek.
Legelismertebb szerzők