Wsparcie

Open search

Już prawie koniec lutego a ja wciąż niemam androida pie na maim samsungu S9+

Explorer

Telefon pochodzi z orange i nie moge go zamienić na inny model bo jest na abonament. A niechce mi się zdebrandować bo niechce stracić gwarancji

4 ODPOW. 4
Legend

@Oskar4004 Takich tematów jest masa. Wiemy, że Orange jeszcze nie zaakceptował wydania androida Pie dla twojego telefonu. Można wgrać oficjalnie w serwisie za około 50/70 zł wersje XEO i nie tracisz gwarancji na telefon. Zobacz tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Dlaczego-aktualizacja-nie-jest-dostępna-dla-m...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Oskar4004, od Orange zależy kiedy zostanie udostępniona aktualizacja oprogramowania. Możesz skontaktować się z pomarańczowym operatorem z zapytaniem o datę udostępnienia nowej wersji systemu, ale obawiam się, że odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca. Możesz również skorzystać ze wskazówek przekazanych przez @vdsl2. Daj znać jaką podjąłeś decyzję.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Poczekam troche a jak nie to zdebranduje

Superuser I
Superuser I

@Oskar4004, mój nowy Note9 również posiadał wariant OPV, ale wiedziałem z czym to się wiąże, dlatego dzień po zakupie pojechałem do serwisu i zleciłem usługę zmiany wariantu na XEO. Polecam 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like