Podpora

Open search

Jak zmenit PIN na S9?

VYŘEŠENO
First Poster

Prosím o návod jak změnit PIN na Samsung S9?

2 PŘIJATÁ/PŘIJATÝCH ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Jesli znáte původní tak následovně:

Nastavení - Zamknout dipslej - Typ zámku displeje - (zadat původní pin) - PIN kód - a následně zadáte nový

Pathfinder

Pokud bylo myšleno PIN simkraty, tak Nastavení -> Biometrika a zapezpečení -> Další nastavení zabezpečení a hned první je Nastavit zámek SIM karty

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Superuser I
Superuser I

Jesli znáte původní tak následovně:

Nastavení - Zamknout dipslej - Typ zámku displeje - (zadat původní pin) - PIN kód - a následně zadáte nový

Pathfinder

Pokud bylo myšleno PIN simkraty, tak Nastavení -> Biometrika a zapezpečení -> Další nastavení zabezpečení a hned první je Nastavit zámek SIM karty

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

PIN simkarty ještě někdo používá ?

First Poster
A můžeš mi říci co je na tom divného?
Superuser I
Superuser I

Vůbec nic, jen jsem si vzpomněl na svůj první mobil cca v roce 99 a tam byl pin simkarty jediným zabezpečením telefonu a v dnešní době čteček otisků, skenů duhovek, obličeje, příp. gest už tohle nikdo koho znám nepoužívá. Jasně ochrana telefonu a SIM jsou dvě věci, ale ztrátu karty už taky nikdo neřeší, kontakty a SMS jsou v paměti telefonu, resp. v cloudu. Zneužití čísla nebo obavy z vysoké faktury za služby operátora jsou jediným argumentem pro použití PINu. V rychlosti 10 lidí z okolí a nikdo nepoužívá zámek simkarty, ale možná jsme jen lehkomyslní. Tohle by mě zajímalo a klidně bych udělal anketu

Explorer

Asi jsem taky divný, ale PIN na SIM kartě používám....

Superuser I
Superuser I

Taktiež používam PIN na SIM karte a odporúčam ho používať každému. Nevidím žiadny pádny dôvod prečo by si ho niekto vypínal.

Na to aby sa niekto dostal do mobilu stačí málo a keď niekto nemá PIN na SIM karte, tak má v ruke zlatú baňu. Drvivá väčšina ľudí používa SMS overenie v internet banking a podobných bankových službách.

Kombinácia PIN/vzor/finger pre mobil + PIN na SIM + šiforvanie cez PIN + Secure folder a si v pohode.  

Apprentice

Přesně jak píše pRo_lama Také používám tento styl zabezpečení.

Superuser I
Superuser I

Takže jsem si PIN na kartu aktivoval také Vzpomněl jsem si, proč ho nepoužívám. S prvním android telefonem jsem byl nucen tohle zabezpečení zrušit, jelikož v roce 2011 bylo skoro normální, že se mi telefon náhodně restartoval a pokud byla simka zamčená, nebyl telefon po restartu dostupný. Občas jsem tohle zabezpečení použil právě z důvodu detekce samovolných restartů. Tohle už se asi na dnešních topmodelech Samsung stávat nebude, takže tomu dám šanci.

Autoři s nejvíce přijatými like