Wsparcie

Open search

Galaxy s9 plus - mikrofon działa tylko w trybie głośnomówiącym i w trybie stereo

Observer

Witam!

Mam problem z telefonem konkretnie z mikrofonem. Czytałam niektóre posty o podobnej tematyce Ale niestety nic ninie udało się zrobić. Otóż kiedy ktoś do mnie dzwoni słyszy mnie tylko wtedy gdy mam włączany tryb głośnomówiący. Na dyktafonie słychać tylko szum przy odtwarzaniu. Po włączeniu trybu stereo (2 mikrofony nagrywaja) słychać moj głos. Co ciekawe problem pojawił się gdy zauważyłam iż telefon nie czyta mi również karty pamięci. Urządzenie bylo resetowane mam aktualną wersję oprogramowania oraz wyciągnąłam kartę sim oraz pamięci aby sprawdzić czy jakoś nie poluzowalo się nic w środku albo karta w jakikolwiek sposób się nie przemiescila. Problem jest zarówno z mikrofonem jak i odczytanie karty pamięci ktoś jakieś pomysły? Z góry dziękuję za pomoc. Telefon kupiony tydzień temu wcześniej problemów brak.

Sprecyzowałem tytuł wątku /RadekK

3 ODPOW. 3
GrandMaster

@KataJas99  Myślę że pozostaje Ci tylko wizyta w serwisie https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Witaj @KataJas99. Jeżeli przywracanie ustawień fabrycznych nie rozwiązało problemu to podzielam zdanie @vdsl2. Konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
RadekK Moderator
Moderator

@KataJas99,

Sprawdź, czy opisana sytuacja ma miejsce również w trybie bezpiecznym. Instrukcja tutaj:
Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like