Podpora

Open search

Galaxy S9+ po upgradu na Pie nefunguje Led View Cover

VYŘEŠENO
Apprentice

Po aktualizaci na A9 mi přestal reagovat Led View Cover.

Nefungují Led a obrazovka nereaguje na otevření/zavření krytu.

Proveden Wipe cache Wipe data, tovární nastavení a nepomohlo.

Má někdo podobný problém?

Díky Pavel

Galaxy S9+ no root

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Vydal jsem se na prodejnu Samsung. Pouzdro vyzkoušeno na S9+ s android 8. Pouzdro normálně funguje jak má, ale po vrácení na můj telefon s android 9 nefunguje. Vyzkošeno nové pouzdro a světe div se funguje.

Kryt mi okamžitě vyměnili. Prodejce na to koukal a nevěřil tomu.  :-D

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Superuser I
Superuser I

Asi nejsi sám, v rychlosti jsem proběhl pár fór a stejné zkušenosti má více uživatelů. Dokonce jsem snad četl, že po návratu na Oreo, zase kryt funguje, jak má. Tak snad to Samsung pořeší.

Apprentice

Díky za info. :-)

Apprentice

Mně funguje jak LED - bliká barevně, i Cower.

Apprentice

Je to divné. 100% před aktualizací fungoval a po už ne. :-(

First Poster

Včera jsem aktualizoval na A9 u T-mobile s trochou strachu, co vše nebude fungovat po přečtení příspěvků na tomto fóru, ale musím říct, že mi jede všechno jak má, FR jsem nedělal jen jsem aktualizoval. Led view funguje jako u Orea a vše je svižné jako předtím. Jediné co mi vadí je zmizení rychlého tlačítka u videa, ale zvyknu si. Jinak nemám problém.

Apprentice

Vydal jsem se na prodejnu Samsung. Pouzdro vyzkoušeno na S9+ s android 8. Pouzdro normálně funguje jak má, ale po vrácení na můj telefon s android 9 nefunguje. Vyzkošeno nové pouzdro a světe div se funguje.

Kryt mi okamžitě vyměnili. Prodejce na to koukal a nevěřil tomu.  :-D

Apprentice

A zkoušel jsi telefon restartovat? Mně se stává, že pokud vytáhnu telefon z pouzdra a pak ho tam vrátím, v Nastavení se v Příslušenství tváří Led View jako nefunkční a nejde na něj kliknout. Až po restartu. A taky po upgrade na Pie jsem musel znovu nastavit defaultně aplikaci pro volání ke kontaktům (v mém případě Drupe). Upgrade ji smazal a při volání se nezobrazovaly kontakty na pouzdře. Jinak mi citelně chybi možnost nastavení opakování notifikace či moznost nastavení jak dlouho se má notifikace zobrazovat. Pokud nestihnu zareagovat, pouzdro se tváří jako že se nic nestalo. LED dioda nejde vidět, takže bez notifikace cehokoliv :(.

Apprentice

Vše jsme na prodejně vyzkoušeli , ale nic nepomohlo. Po výměně za nové pouzdro vše funguje jak má.

Just Browsing
Po upgrade kryt nefunguje ani mne :(