Wsparcie

Open search

Galaxy S9 - narodziny nowej GALAKTYKI. Śledźmy je wspólnie.

KrzysiekK Moderator
Moderator

@simon75

Dzięki, że śledziłeś premierę razem z nami.

Podziel się wrażeniami. S9 wywołało u Ciebie efekt WOW? 20180225_181947.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Navigator
Nie mogło być inaczej
Będzie WOW jak wezmę to ten telefon do ręki
KrzysiekK Moderator
Moderator

@simon75

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za wspólne przeżywanie.

Już niedługo pojawi się możliwość testowania S9 przez aktywnych członków naszej społeczności Trzymaj rękę na pulsie.

Więcej informacji już wkrótce na forum.

Sprawdzajcie informacje, zachęcam wszystkich już teraz.

Tymczasem jeśli macie pytania, walcie śmiało

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Navigator

@KrzysiekK

Miło słyszec ze bedzie mozliwosc testowania

Explorer
Szanowni Państwo

Śledziłem całą transmisję z Youtube w rozdzielczości 1080p na telewizorze (też Samsung).
Efekty świetlne/laserowe były bardzo imponujące.
Generalnie trochę za dużo gadania a za mało prezentacji samego telefonu.
Z prelekcji najbardziej podobała mi się ta pierwsza. Pan w niebieskiej marynarce b. dobrze opisał obecną sytuację, chęci, dążenia, oczekiwania Klientów. Zrobił to krótko i konkretnie.

PS. Obawiałem się o stabilność przekazu ale dobrze, że Samsung postanowił transmitować przez Youtube, dzięki temu nie było lagów/buforowania, nie przerywało.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Dzięki za wspólne śledzenie premiery.

Już wkrótce pojawi się więcej materiałów prezentujących nowe funkcje telefonu.

Trzymaj rękę na pulsie.

Jeśli masz pytania, chętnie pomogę.

Explorer

NIe mogłem się doczekać aby zobaczyć w końcu 9-tkę dlatego śledziłem przekaz i odpuściłem sobie inne sprawy na ten czas.

Z ciekawszych info mogę dodać, że niektóre elektroniczne sklepy w centrach handlowych były w tym czasie podobno mniej oblegane, a i sami sprzedawcy oglądali to. Niektórzy nawet odważyli się włączyć premierę na tych większych wiszących telewizorach. Kolega do mnie dzwonił bo akurat przebywał w centrum handlowym, chciał żebym przyjechał do galerii handlowej i zobaczył jak to śmiesznie wygląda. O godzinie 18:20 sklep z elektroniką bez klientów, a następny dosłownie obok (spożywczy) oblegany przez ludzi. Takich widoków nie ogląda się na codzień. Kusiło mnie żeby odwiedzić centrum handlowe ale wolałem dokończyć oglądanie prezentacji najnowszego Samsunga.

KrzysiekK Moderator
Moderator

Miło słyszeć, że prezentacja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.

Produkt jest tego warty. Mam okazję go testować i już po krótkim czasie użytkowania widzę wyraźny postęp.

Niedługo na forum pojawi się więcej informacji o S9, zachęcam do śledzenia

Superuser II
Superuser II

No to może jeszcze wspomnień czar?

Ekipa forum @MichalP @KrzysiekK @Alicja70 i @Szewcu72 w Barcelonie

IMG_1029_2.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser II
Superuser II

A tu ekipa pozuje do wspólnego zdjęcia z Olafem Krynickiem - rzecznikiem prasowym Samsung Polska.IMG_1010_2.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Autorzy z największą liczbą like