Wsparcie

Open search

Galaxy S9 - narodziny nowej GALAKTYKI. Śledźmy je wspólnie.

Helping Hand

Udało się edytować dopiero po ustawieniach fabrycznych.. 😁

Superuser II
Superuser II

Droga Alice te 3 kropeczki pozwolą Ci na edycję postu ;P 3.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand

No właśnie próbowałam i nie było to możliwe. Może to kwestia zasięgu a u mnie w pracy jest słaby.. No i w końcu sukces..😁

Navigator

Jestem ciekaw co S9 nam przyniesie.
Obecnie mam S6 i chętni bym zmienił na coś świeżego

Superuser II
Superuser II
W porównaniu do S6, będziesz miał duży przeskok.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Mialem S3,teraz S6...w domu jest jeszcze S7 edge i S5 wiec czas na S9 😉

Helping Hand
Superuser II
Superuser II

U polskiego producenta zabezpieczeń trwają już zaawansowane prace na wersją Hard Glass dla modeli S9 i S9+.S9 S9+.jpg

Superuser II
Superuser II

Kolejna ploteczka o modelach S9 i S9+. Tym razem coś dla fanów fotografii mobilnej.
Podobno w najnowszych galaktykach ma pojawić się nowy moduł foto z linii Isocell oznaczony jako Isocell Bright, korzystający z technologii tetracell. Dzięki temu aparat ma jeszcze lepiej radzić sobie ze zdjęciami w ciemnych warunkach oświetleniowych, a w połączeniu ze Smart WRD, ma to pozwolić na wychwytywanie jeszcze większej ilości szczegółów zarówno w dobrych jak i złych warunkach oświetleniowych.
Samsung przekazał informacje o tej technologii już w zeszłym roku. A ja jako fotoamator ucieszyłbym się jej implementacją w najnowszym modelu.
Inne plotki i ciekawostki z zakresu foto, to jeszcze szybszy autofokus w znanej już technologii dualpixel, nagrywanie w 480 FPSach i przesłona regulowana w zakresie od f/1,5 do f/2,4.

Superuser II
Superuser II
A co myślicie o asystencie głosowym Bixby prowadzącym przez proces pierwszej konfiguracji urządzenia? Takie cuda znaleziono w nieopublikowanych jeszcze wersjach Oreo dla Note 8. Być może już dziewiąta galaktyka takie coś dostanie wraz z oficjalną wersją Oreo. Tylko jak się to ma do pełnej obsługi języka polskiego?
Mnie się takie coś podoba! A Wam?

Autorzy z największą liczbą like