Wsparcie

Open search

Galaxy S9 - narodziny nowej GALAKTYKI. Śledźmy je wspólnie.

Helping Hand

Jest bardzo przydatny tylko brakuje mi tutaj języka polskiego jednak bo znacznie lepiej mogła bym z niego korzystać.. 🤔

Superuser II
Superuser II

Kolejna ciekawostka związana z Galaxy S9.

Zapewne większość posiadaczy S8 wie co to jest i widziała DEXa - stację dokującą pozwalajacą na korzystanie z telefonu jak z komputera, czyli podpięcie pod monitor i wykorzystanie klawiatury i myszki. Tak to wcześniej wygladało.dex.jpg

Już w zeszłym roku Samsung wpominał o nowej przeprojektowanej stacji dokującej. Podstawowe funkcje nie ulegną zmianie, zmianie ulegnie za to wygląd. Znany ze swoich "przepowiedni" Blass opublikował rendery (czyli jeszcze, teoretycznie nieoficjalne grafiki) nowej stacji, która ma pojawić się na rynku wraz z telefonami S9 i S9+. Według podanych przez niego informacji naowa stacja została przemianowana na DeX Pad. Poniżej rendery nowego doka.dex 1.png

dex 2.png

Jak widzicie DeX Pad dla Galaxy S9 został przebudowany.  W nowej stacji telefon ma leżeć płasko, dzięki temu jak się domyślam z telefonu będzie można wykorzystać jak z wirtualnej klawiatury lub touchpada. Co może pozwoli w pewnym stopniu na zrezygnowanie z konieczność stosowania dodatkowych akcesoriów. Na renderach widać, że nowy Dex ma dwa złącza USB, jedno HDMI oraz USB w standardzie C. Zniknął jednak port Ethernet, który znajduje się w obecnej stacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand
Takiej jeszcze nie miałam może kiedyś się skuszę... 😁
Superuser II
Superuser II

Napisałem o DeX Padzie może warto również wspomnieć o nowej ładowarce indukcyjnej? A która ma się pojawić z modelami Galaxy S9 i S9+ oznaczona została jako EP-N5100. Jedyne co o niej wiemy w tej chwili to to, że w Europie może kosztować ok 75 ruro. A jej moc ładowania to 15W. I to chyba tyle, poniżej grafika poglądowa i "wycieknięte" zdjęcie  grafika - EP-N5100.png

Ładowarka EP-N5100.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Witajcie

Przepraszam za mały offtopic ale sprawa pilna.

Otwóż chciałbym zakupić nowego Samsunga z lini 8 w promocji Witaj Nowy.

Czyli odsprzedaje sie stary telefon, dostasje sie za niego pieniądze itd...

W regulaminie promocji jest mowa o kodach i o voucherach.

O ile kody to są te z aplikacji Samsung Members które powiększają wycenę starego teleofnu o kwotę 250zł.

To o definicji voucherów sani słowa poza tym, że:

Promocjsa trwa do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery.

Czym są zatem te vouchery i ile ich jeszcze zostało?

Czekam na premię i chciałbym się załapać na tę promocję i kupić nowego Samsunga S8/S8+/A8/Note8 lub TabS3.

Superuser II
Superuser II
@EYS
Offtop masakryczny :(
Są już odpowiednie tematy na forum do których najzwyczajniej wystarczyło się dopisać.

Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @EYS

Szczegóły promocji są wyjaśnione w temacie Promocja "Witaj piękny! Żegnaj stary" - kolejna edycja.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

Dzięki

Explorer
Dziękuję i przepraszam. To nowe forum dla mnie i spieszyłem się. Nie umiem się po nim jeszcze poruszać.
Superuser II
Superuser II
Czy Wy też tak jak ja nie możecie się już doczekać?
Ja już chciałbym zobaczyć z bliska, dotknąć i móc sprawdzić m.in. nowy aparat i jego funkcje.

Autorzy z największą liczbą like