Wsparcie

Open search

Galaxy S9 - narodziny nowej GALAKTYKI. Śledźmy je wspólnie.

Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć

Wiem, że już od jakiegoś czasu przeczuwacie zbliżające się wydarzenie.

Aby pobudzić waszą wyobraźnie dzisiaj załączam krótką zapowiedź narodzin zupełnie nowej galaktyki

Wypatrujcie przez teleskopy kolejnych wskazówek. Dzielcie się odnalezionymi informacjami oraz przypuszczeniami.

Przed nami coś niezwykłego.

Odliczenie do premiery S9 się rozpoczęło. Godzina zero wybije 25 lutego.

Trzymajcie rękę na pulsie.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

60 ODPOW. 60
First Poster
Czytnik linii papilarnych w ekranie.
Imo średnio wygodne, ale wreszcie udało się tego dokonać... podobno :3
Helping Hand
Uważam, że jeżeli okaże się, że oczekiwana (przynajmniej przeze mnie) fumkcja pojawi się to następcą mojego S8+na pewno będzie Nowy flagowiec...
Superuser II
Superuser II

@Stypek

Z tego co mnie udało się wyczytać w sieci, to raczej nie. Jest po staremu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

@Alicja70

A na co czekasz?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand

Czekam na... coś nowego... coś co mnie zachwyci i przeniesie w inny świat... 😊 jest bardzo dobrze pod wieloma względami ale myślę, że może być jeszcze lepiej....

Superuser II
Superuser II
Ale czekasz na konkretną, opcje, funkcję o której wiesz, czy czekasz na nowość-niespodziankę?

Helping Hand
Na pewno ciekawa jestem nowych funkcji, przydałaby się lepsza dłuższa praca na jednym ładowaniu i jakieś dodatkowe smaczki. Nie mogę się już doczekać... jakie niespodzianki się pojawią...
Helping Hand
Superuser II
Superuser II
A czy inni forumowicze mają jakies informacje lub dostęp do "przeciekow"?
Jeżeli tak, to pochwalcie się.

Autorzy z największą liczbą like