Wsparcie

Open search

Galaxy S9 brak aktualizacji

ROZWIĄZANE
New Member

Witam, posiadam galaxy s9. Zakupilem telefon rzekomo nie brandowany, natomiast z tego co wynika zostalem oszukany. Czekam na aktualizacje do one ui, ale nie moge sie doczekac. Może ktos mi powiedziec czy telefon jest brandowany czy nie? I kiedy dostanę aktualizację 

Screenshot_20190213-233525_Settings.jpg

Screenshot_20190213-233538_DeviceKeystring.jpg

Załączam ss z info o systemie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@DominikM, Twój telefon posiada branding operatora Orange (wariant OPV). Niestety nikt na forum nie posiada wiedzy kiedy Orange udostępni aktualizację. Możesz zapytać u źródła, ale obawiam się, że odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca. Koniecznie zerknij również do tego wątku. Znajdziesz w nim przydatne informacje i wskazówki dotyczące otrzymywania aktualizacji.

W przyszłości zachęcam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki, która działa całkiem nieźle  Poniżej przykładowe, podobne wątki do Twojego.

s9 plus - brak aktualizacji

Samsung S9+ brandowany czy nie? Brak aktualizacji do One UI

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@DominikM, Twój telefon posiada branding operatora Orange (wariant OPV). Niestety nikt na forum nie posiada wiedzy kiedy Orange udostępni aktualizację. Możesz zapytać u źródła, ale obawiam się, że odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca. Koniecznie zerknij również do tego wątku. Znajdziesz w nim przydatne informacje i wskazówki dotyczące otrzymywania aktualizacji.

W przyszłości zachęcam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki, która działa całkiem nieźle  Poniżej przykładowe, podobne wątki do Twojego.

s9 plus - brak aktualizacji

Samsung S9+ brandowany czy nie? Brak aktualizacji do One UI

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
New Member
Czytalem już inne wątki, ale nie znalazłem odpowiedzi. Dzięki za info.
Ale mam pytanie, czy próba debrandingu musi byc w oficjalnym serwisie samsung, czy nie?
Superuser I
Superuser I

@DominikM, istnieją nieoficjalne sposoby na zmianę wariantu telefonu. Pamiętaj jednak, że nie udzielamy żadnych wskazówek na forum, które dotyczą tych sposobów. Jeżeli nie czujesz się na siłach to pewniej będzie zlecić taką usługę w autoryzowanym serwisie Samsung.

New Member
A teraz tak nie oficjalnie, jezeli pobiore system z SAMMOBILE i wgram go osobiscie to strace gwarancje?
Legend

@DominikM  Napisz na PW do kolegi @Szewcu72  powinien Ci w tej sprawie pomóc.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like