Podpora

Open search

Galaxy S9/S9+ - podělte se o své SlowMo kousky

Highlighted
RomaniuS Moderator
Moderator

Už jste zkoušeli zpomaléné záběry na S9/S9+? Jak se Vám líbí tahle nová funkce? Přikládám ukázku mého testu exploze balónku

Budu rád, když se podělíte i o své záběry. Vyzkoušejte všechno, co Vás napadne .

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Apprentice

A jak sem video vložím? Musím to první nasdílet na youtubko? Měla bych taky pár zajímavých :womanhappy:

Pathfinder

Bohužel, musíš to nahrát na youtube prvně nebo třeba Google drive. Třeba postupem času tady udělají nějaký modul na vkládání videí přimo do příspěvku, ať to není takhle zbytečně složité (už jsem psal sz moderátorovi).

Nebo taky můžeš udělat přímo v telefonu z videa GIF soubor a ten sem pak vložit půjde. V galerii vybereš dané video a pak v přejedeš prstem zespodu nahoru, tím se ti zobrazí vlastnosti a tam jsou možnosti Smyčka, Obráceně, Swing. Vybereš, co se tí nejvíc hodí, dáš uložit a pak v galerii bude úplně nahoře daný GIF soubor :manhappy:

Na ukázku jsem udělal GIF z mé zamykací obrazovky a jelikož si myslím, že se mi slowmo povedlo a někdo by třeba chtěl tohle taky na svou zamykačku, tak se zříkám všech práv a můžete si ho, pro mě za mě, stáhnout z mého GoogleDrive - zde.

GIF:

ezgif.com-rotate.gif

Explorer

Taky jsem zkousel par kravin, lol.

Slow1

Slow2

Slow3

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+
Explorer

Vidím pokrok :-) S8 slow motion

Explorer

Taky něco málo přihodím :-)

Video 1

Video 2

Video 3

Superuser
Superuser
Apprentice

Uživatel

@Libb  napsal:

Tak co jsem zkoušel nedávno:

Výstřel z luku

Andulky

Výstřel z pistole

Slečna ve vodě

První jsem čekal, že uvidím i kulku, ale to bychom asi chtěli moc :smileyvery-happy: Andulky si takhle škádlil, dokud si nenašel ten správný záběr nebo napoprvé? Slečna ve vodě mohla být úplně pod vodou a více obnažená :smileytongue:, ale zřejmě to bylo tématické, hh. 

Apprentice
Superuser
Superuser

Andulky prostě lítaly po kleci

Slečnu mám i v obnaženější verzi, ale to není veřejně publikovatelné...

No a kulka, podívej se pozorně Je třeba ale monitor, ne jen displej a nejvyšší kvalita. Mihne se tam jako taková čárka.

Autoři s nejvíce přijatými like