Podpora

Open search

Galaxy S9 Dual SIM

Apprentice

Zdravím vás všechny

Prosím o radu a pomoc mám Dual SIM jedna SIM karta je česká druhá SIM karta Německa tím pádem mi nejde přesměrovat telefon a když s někým mluvím na české SIM kartě nikdo se mi nedovolá na německou a obráceně. 

V době hovorů se druhá SIM chová jako vypnutá

Prosím o radu a pomoc nastavení telefonu jsem snad zkusil vše i manuální přesměrování kódy typu*#62#

Problém je Ale ovšem v tom že nemůžu přesměrovat českou SIM kartu na německou SIM kartu a obráceně

Díky za tipy a rady předem

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Superuser I
Superuser I

Zdravím, rozumím tomu tedy tak, že i když máš v nastavení obě SIM karty vždy zapnuté pro příjem hovorů (Nastavení - připojení - správce SIM karet - dvě SIM karty vždy zapnuté), tak když volá někdo na českou, tak se na německou nedovolá?

Apprentice

Zdravím

Právě obě SIM karty vždy zapnuté nemám protože mi to nejde nastavit z důvodu toho že je jedna německá a druhá česká

A přesměrování to nedovolí nastavit. 

Nejhorší je na tom to že jsi známý koupil nějaký No Name telefon vložil tam německou a českou SIM kartu a mu to funguje bez problémů

Navigator

Ahoj @Slosar,

určitě máš zaplé  nastavení v - Telefon -> tři tečky -> Nastavení -> Další nastavení -> Přesměrování hovorů -> Hlasový hovor -> Přesměrovat vždy "zapnuto" ?

Apprentice

Ahoj

Bohužel zapnout to nejde ani u České SIM karty ani u německé SIM karty od operátoru mi bylo řečeno že přesměrovat hovory lze pouze na tuzemského operátoraScreenshot_20180906-090620_Phone.jpg

Screenshot_20180906-090723_Phone.jpg

První obrázek německá SIM karta kde to šlo přesměrovat pouze do hlasové schránky německé a Českou mám zrušenou. 

Na Wikipedii jsem studoval speciální GSM znaky Zkoušel jsem všelijaké možné varianty přišel jsem i na kód německého O2 ale bohužel se mi Zatím nepodařilo přesměrovat ani jedna SIM karta

Navigator

Ještě někomu pomohlo kdysi vypnout telefon s vyplou WiFi a datami a pak to přesměrování prej šlo zapnout hned po zapnutí. Vyzkoušej.

Apprentice
Děkuji za pomoc a radu bohužel Měl jsem vypnuté GPS ale ani tak po startu telefonu to nešlo.
Zkouším Ještě GSM znaky zatím bezúspěšně. Akorát mě celkem mrzí žena Samsung podpoře po telefonu My taky nejsou schopni poradit protože dvě české SIM karty v těch telefonech fungují normálně.
First Poster

Zdravím, řeším stejný problém na Note 9, mám jednu sim českou, druhou italskou a taky mi nedovolí zapnout obě karty najednou. Podařilo se ti najít nějaký způsob jak zapnout obě sim najednou?

VITO

Apprentice

Ahoj bohužel jsem nepřišel na nic co by vyřešilo náš problém přezkoušení všelijakých možných nastavení aplikací GSM kódů asi čtyřikrát nastavení telefonu do továrního nastavení a už vážně nevím co všechno jsem byl kontaktovat německého operátora Kde mi řekli žádný problém v nastavení přesměrování oni nevidí bohužel u Českého Vodafonu a vypadá to že i ostatních českých operátorů je problém přesměrování hovorů na zahraniční telefonní číslo. 

Autoři s nejvíce přijatými like