Wsparcie

Open search

Galaxy S9 Aktywacja Telefonu - Głośnik Marshall

Apprentice
Ok dzięki za info.
Superuser II
Superuser II

@MŁ Aktywacja polega na uruchomieniu telefonu z kartą sim polskiego operatora przez określony czas i wykonanie połączeń niekrotszych chyba niż 5 sek.
A dopiero dalej przechodzimy do dalszych czynności opusanych w regulaminie promocji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie otrzymania kodu promocyjnego na głośnik. Dzisiaj dopiero pierwszy raz od zakupu włączyłem telefon. Czy w aplikacji Samsung Members - Moje produktu muszę zrobić zarejestruj produkt ?

GrandMaster

Nie ma potrzeby rejestrować ja tego nie robiłem ale kod otrzymałem. Screenshot_20180928-161942_Samsung Members.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

A po jakim czacie otrzymałeś kod od momentu pierwszego uruchomienia telefonu ?

GrandMaster

Po trzech dniach od rejestracji się w aplikacji Samsung mambers.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

U mnie mija 9 dzien i nadal nic... to normalne? 

GrandMaster

@lantan Wyślij w tej sprawie zgłoszenie na adres razem@oexebusiness.com Podaj imię, nazwisko, numer IMEI telefonu oraz krótki opis sprawy. W załączniku dodaj zdjęcie dowodu zakupu.

Autorzy z największą liczbą like