Wsparcie

Open search

Głośność rozmowy

First Poster

Witam, mojego Samsunga S9 mam jakoś od lipca 2018r., ostatnio pojawił się problem z głośnością podczas rozmowy - prawie w ogóle nie słyszę rozmówcy. Telefonu nie zalałam- to moje cacuszko,  podobno też przez 30 minut w wodzie nic mu nie grozi ( tak piszą ). Kiedy słucham myzyki,  czy też podłącze słuchawki to wszystko jest w porządku,  ale kiedy po prostu przykładam słuchawkę do ucha to prawie nic nie słyszę.  Czy mogę jakoś sprawdzić to w ustawieniach, reset telefonu ?  Jestem już zmęczona takimi rozmowami,  proszę o podpowiedź co zrobić w takiej sytuacji.

11 ODPOW. 11
Superuser II
Superuser II

@Ulcia19111989 skorzystaj z kodu *#0*# i przeprowadź testy głośników. Głównie receiver'a. Jeżeli test wykaże błąd to pozostanie ci wizyta w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

Witaj @Ulcia19111989. Zachęcam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki przed zadaniem pytania. Podobny wątek pojawił się już na forum. Skorzystaj z zawartych w nim wskazówek i daj znać czy konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Wybrałam kod i odpowiednią pozycję, telefon tylko zaczął puszczać i pusty ekran :-(
First Poster

Wybrałam kod i odpowiednią pozycję, telefon tylko zaczął piszczać i pusty ekran :-(

First Poster

Niestety to zupełnie inny wątek, tamten dotyczył mikrofonu a mój głośnika.

Superuser I
Superuser I
@Ulcia19111989  napisał(a):
Wybrałam kod i odpowiednią pozycję, telefon tylko zaczął puszczać i pusty ekran :-(

Jak piszczy, to jest ok. Pytanie tylko, czy dźwięk jest wystarczająco głośny.

Czy podczas rozmowy suwak od głośności (Vol+) masz przesunięty do końca ?

Screenshot_20190121-083038_Phone.jpg

Superuser I
Superuser I

@Ulcia19111989, masz rację jednak wskazówki tam zawarte mogą się okazać przydatne 

First Poster
kamil40013 tak, wszystko jest ustawione na maxa ehhh ...
Superuser I
Superuser I

W takim razie zostaje ci przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych, a jeśli, to nie pomoże, to serwis.

Autorzy z największą liczbą like