Wsparcie

Open search

Głośność odtwarzanych powiadomień

Apprentice

Podczas odtwarzania dźwięków powiadomień wyraźnie głośno je słychać z dwóch głośników natomiast gdy ustawię obojętnie jaki dźwięk na powiadomienie np wiadomości sms słychać tylko z dolnego głośnika. Dźwięk jest cichy i przytlumiony mimo że powiadomienia są ustawione na maxa. Ma ktoś na to jakieś rozwiązanie ? 

19 ODPOW. 19
Superuser II
Superuser II
A probowałeś użyć innego formatu pliku? Np. ogg, takiego fprmatu są pliki powiadomień systemowtch i aplikacji.
Być może pliki mp3 których używach są kiepskiej jakość.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Pliki których używam są formatu mp3. Miałem te same pliki dźwięków na starym telefonie i nie było problemu z godnością powiadomień. Co zauważyłem używając jednego pliku mp3 jako dźwięk powiadomienia w Whatsapie odtwarzany jest on czysto i wyraźnie z obu głośników. Jeżeli wejdę w ustawienia - dźwięk i wibracja - dźwięk powiadomień i ustawie ten sam dźwięk co w Whatsapie jest on odtwarzany bardzo cicho i tylio z jednego głośnika na dole. Tak samo oryginalnie dźwięki powiadomień które są fabrycznie w telefonie. Odtwarzane są cicho i tylko z dolnego głośnika mimo że suwak powiadomień jest na maxa. Co ciekawe jak się odsłuchuje oryginalnie dźwięki to są one w miarę głośne natomiast jak się któryś ustawi i zatwierdzi i jak przyjedzie jakieś powiadomienie to słychać bardzo cicho.  Co może być przyczyną ?

Superuser II
Superuser II

Spróbuj wyczyścić cache partition z poziomu recovery. Nie miałeś doinstalowanej jakiejś apki do obsługi dźwięków? Może coś namieszała.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Od pierwszego dnia użytkowania telefonu było cicho przed instalowaniem aplikacji ze sklepu. Może jest jakiś program w sklepie który wzmocni dźwięki powiadomień ? 

Legend

A widziałeś to?Screenshot_20181010-105720_Samsung Experience Home.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Nie bardzo rozumiem. Chodziło mi o program który jeszcze bardziej podbija głośność powiadomień mimo że w telefonie jest już na maxa. 

Legend

@MŁU mnie przytych ustawieniach jest OK głośno a pokaż jak jest u Ciebie ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=netroken.android.persistfree

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice

To jest chyba program który tylko reguluje poziomy głośności tak jak jest to oryginalnie w telefonie. Czy program również wzmacnia dźwięki jeżeli są już ustawione na maxa ? 

Apprentice
Może jeszcze gdzieś coś w ustawieniach dźwięku trzeba włączyć nie wiem może Dolby Atmos albo coś innego ?
Autorzy z największą liczbą like