Wsparcie

Open search

Fotografia Mobilna - nasze zdjęcia i porady

First Poster

tak. zainstalowałam. Ale o ile moge rozmyć całe zdjęcie lub tło, to nie moge zakryć twrzy :(

Superuser I
Superuser I

@szczyptachili, możesz przełączyć, aby aplikacja rozmywała to co jest zaznaczone. Musisz kliknąć w ikonkę widoczną po prawej stronie paska służącego do określania siły rozmycia.

Screenshot_20190227-134824_Photoshop Express.jpgRozmywanie na zewnątrzScreenshot_20190227-134831_Photoshop Express.jpgRozmywanie wewnątrz

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

och, dziękuje, udało się... ufff

Big Cheese

Oprócz Adobe Photoshop Express z której korzystam polecam również Adobe Phothoshop Fix, tam też można znaleźć m.in. miejscowe blurowanie, wyostrzanie i inne przydatne narzędzia.

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, nie znałem tej aplikacji, ale chętnie ją przetestuję w wolnej chwili. Dzięki za polecenie!

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

To teraz ja  wrzucę coś na fotografię mobilną .

Samsung Galaxy Note 820190317_143626.jpgFotografia mobilna

Big Cheese

Fotografia mobilna  tryb Live Foxus20190404_071940.jpgSamsung Galaxy Note 8

Big Cheese

Samsung Galaxy Note 820180916_141649.jpgSamsung Galaxy Note 8

Big Cheese

Fotografia mobilna Samsung Galaxy Note 8 tryb Live Focus20190503_071030.jpgSamsung Galaxy Note 8

First Poster

20190524_193930 - Kopia (2).jpg

a to moje zdjecie wykonane w Turcji na zachodzie słońca beż zadnych filtrów jedynie z włączonym HDR samsung note 9

Autorzy z największą liczbą like