Podpora

Open search

Editor videa

Apprentice

Zdravim.Mam problem s editorem videa.Na mém telefonu S9 nemohu najít editor videa.V Galaxy Apps.se tváří,že je nainstalován,ale v telefonu není.Chce to abych ho nainstaloval.Co s tím.Diky.

14 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 14
Superuser I
Superuser I

Nefunguje to tak, že v Galerii otevřeš video a dáš editovat a ono se následně otevře v tom editoru? Samostatně jako apka editor tam totiž není.

Apprentice
Diky za odpověď.Pokud chci editovat,tak klikni na nějaké video a v levém rohu kliknu na 3 tečky a následně na editor a objeví se,že ho musím stáhnout a kliknu na stáhnout a píše mě to:tuto aplikaci již nelze zakoupit nebo není v této zemi není podporována a pod tím nějaký kód
Superuser I
Superuser I

Nebyly by snímky obrazovky? Já když otevřu video, tak vlevo dole je symbol tužky a po kliknutí na ni se dostanu na editaci videa. Tři tečky nikde nedávám. 

Apprentice

SmartSelect_20190117-153654_Gallery.jpg

SmartSelect_20190117-153705_Gallery.jpg

SmartSelect_20190117-153719_Galaxy Apps.jpg

Tak nejdřív jsem kliknul na tuzku a pak už to co je na screenshot...

Superuser I
Superuser I

Ukončení aplikací , restart telefonu nepomáhá? Jsou nainstalované a aktualizované  tyhle aplikace na editaci? Náhodou není v telefonu už android9?Screenshot_20190117-155232_Galaxy Apps.jpg

Apprentice
Právě,že to v Galaxy apps.stahnuty jako že je,ale telefon mě hlásí že to chce nainstalovat.Jinak asi zkusit tovární nastavení.
Superuser I
Superuser I

Nejlepší by bylo počkat až dorazí aktualizace na Pie a pak udělat továrko.

Apprentice

Taky dobrej nápad.Diky

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Dávám screenshot, jak to je na mé S9 a když vše funguje jak má. Když se přehrává video, kliknu v pravém horním rohu na 3tečky a vyskočí mi tato nabídka a hned první je ten editor:

Screenshot_20190118-142928_Video Player.jpg