Wsparcie

Open search

Dzwonek narastający powinien być zlikwidowany przy następnych aktualizacjach oprogramowania

Apprentice

Witam. Uważam, że dzwonek narastający powinien być zlikwidowany przy następnych aktualizacjach oprogramowania. Niestety najnowsza wersja oprogramownia 9 PIE np. dla Samsunga S8+ narzuciła wymuszenie w postaci narastającego dzwonka. Jeśli już ma być dzwonek narastający to zróbcie przy najbliższej wersji możliwość własnego wyboru tzn. jeśli chcę narastający to go zostawie, a jeśli nie to go wyłącze.  A tutaj jest niestety narzucone, że musi być. To jest okropne, ponieważ ja osobiście nie cierpię narastających dzownków. Proszę o likwidację narastających dzwonków przy następnej aktualizacji lub o uruchomienie opcji z możliwością własnego wyboru. Bardzo o to proszę. Zgałszam w ten sposób usterkę dla oprogramownia 9 PIE. Jeśli jest jeszcze ktoś komu to przeszkadza, piszcie pod niniejszym postem. Im nas będzie więcej, tym lepiej. Może wtedy jest szansa, że naratsający dzwonek zniknie w kolejnej aktualizacji. Pozdrawiam.

9 ODPOW. 9
Superuser I
Superuser I

@wowistu, sugestie, błędy oraz pomysły najlepiej zgłaszać za pomocą aplikacji Samsung Members. Uruchom aplikację i przejdź kolejno do: Menu (hamburger menu) > Wsparcie > Wyślij opinię > Zadaj pytania lub Raporty o błędach. Koniecznie daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Dziękuję za wskazówkę
Legend

@DamianK Działaj w sprawie @wowistu rosyłaniu spanu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

DamianK Moderator
Moderator

Wszelkie duplikaty zostały usunięte. @wowistu proszę o prowadzenie konwersacji na temat poruszanej przez Ciebie kwestii w tym wątku. Dzięki temu unikniemy bałaganu

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice
Ok, zrozumiano
Apprentice
A może jest jakaś aplikacja umożliwiająca wyłączenie narastających dzwonków?
Superuser II
Superuser II

@wowistu a może warto zajrzeć do Samsug Store, czy Google Play i poszukać?

A gdybyś znalazł, to super by było podzielić się tu tą informacją z innymi.

Może znalazłoby  się kilka osób, które  byłby ci wdzięczne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Czy jest jeszcze ktoś na forum komu po aktualizacji przeszkadza narzucony odgórnie dzwonek narastający?
Superuser II
Superuser II

@wowistu a nie pomyślałeś o tym, aby, np. zmodyfikować plik dźwiękowy i dodać mu na starcie 1~2 sekundy ciszy, tak aby sam utwór startował już z pełną głośnością?

Z tego co widać, nie jest to tak uciążliwe dla innych. Przeróbka pliku to jakieś 15 sekund, dużo krócej niż szukanie osób, którym to przeszkadza i jeszcze czekanie na odpowiedź.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like